Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kedves Férfiak! Egy lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Férfiak! Egy lány kinyalása megterhelő számotokra?

Figyelt kérdés
Miért akarjátok letudni 2 perc alatt.
2023. jan. 8. 21:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
23%
nem, ha kevesebb mint 15 perc az azt jelenti, hogy a partnered homokos
2023. jan. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%
Soha nem akarom letudni!
2023. jan. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%
Nem megterhelő, én például szívesen csinálom és szeretem is csinálni, csak szükségem lenne arra, hogy előtte lekommunikáljuk, hogy hogyan csináljam, mert vannak ötletem és elképzelésem, de tudom azt, hogy nem mindenkinél működik ugyan az és nem szeretnék rossz élményt okozni ezzel kapcsolatban senkinek sem.
2023. jan. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
80%
Miért akarnám letudni 2 perc alatt? Addig csinálom, ameddig a nő el nem élvez sikítva.
2023. jan. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Nem! Nagyon nem!
2023. jan. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Sosem néztem órát. Általában addig csinálom míg a nő nem jelzi hogy elég neki.
2023. jan. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
79%
Csak ha szökik a málna, menstrual a csaj, akkor annyi
2023. jan. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
22%
Amiért a csajok is gyorsra fogják a szopást, hogy minél hamarabb lejárjon. Egyébként én szeretem nyalni, ha szép a punci, ha meg saláta levesre emlékeztet, akkor inkább passzolom és átmegyek a seggre.
2023. jan. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
91%
Megterhelő? Én elnyalogatnám fél óráig is, vagy tovább ha a nő addig nem élvezne el. Én imádom nyalni, és imádom a punci ízét, és illatát is. Imádok befeküdni egy nő lábai közé, átbujtatni a karjaim a lábai alatt, megmarkolni a combjait, és élvezni a mennyi ízét annak a csodának. Remélem nem voltam túl nyálas. :D
2023. jan. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
88%
Nem! Egy valódi férfinak ez nem lehet megterhelő!
2023. jan. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!