Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kedves Férfiak! Egy lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Férfiak! Egy lány kinyalása megterhelő számotokra?

Figyelt kérdés
Miért akarjátok letudni 2 perc alatt.
2023. jan. 8. 21:14
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%
Milyen valodi ferfi? Aki nyalizik mint egy pincsi kutya?
2023. jan. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
27%

Nem terhelő, igazából nagyon szeretem csinálni.

Ha van kedved kipróbálni, írj privátban.

2023. jan. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
82%
Kedves kérdező! Ha férfiak helyett 2perces kisfiukkal sikerült eddig osszejonnod, arról nem mi tehetünk. Üdv, a Férfiak.
2023. jan. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
87%

#9


Igen, persze. Nem vagyok férfi mert oda szeretnék figyelni a másikra.


"előtte lekommunikáljuk" Ez alatt arra gondoltam, hogy megbeszélünk pár dolgot, hogy jelezze felém, ha túl gyors vagyok, vagy túl lassú vagy szimplán azt, ha nem jól csinálom. Nem sértő számomra, én is azt szeretném, ha jó lenne számára. Szóval szerintem ebben nincs semmi olyan ami nem férfias.


Csak sok lánytól/nőtől olvastam, hogy mennyire figyelmetlenek tudnak velük lenni és félve jelzik, ha valami nem esik nekik jól.

2023. jan. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne benne olyan megterhelő?
2023. jan. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem csinálni, de azért ha rendesen csinálom egy idő után fárasztó tud lenni. Attól is függ milyen nehezen megy el a csaj.
2023. jan. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
93%
Addig nem hagyom abba, amíg a csajom 2-3-szor el nem élvez, mert izgató nekem is. Nincs vele nehéz dolgom, de azért nem 2 perc.
2023. jan. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
38%
Én nagyon szeretem csinálni. Addig, amíg el nem megy a lány. Legutóbb, négyszer vittem fel a lányt a csúcsra a nyelvemmel, egymás után megállás nélkül, és még utána jött a többi. Utána remegő lábakkal alig bírt felállni. :) Azt mondta, Isteni volt. Nem megterhelő, mert imádok örömet okozni a lánynak.
2023. jan. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem megterhelô, ha van hozzá türelem, figyelem és praktika. Viszont amikor a barátnôm végre kinyalta a csajsziját, akkor másnap izomzláza volt a szájában :) és akkor rájött, és eliserte, h azért ez nem is egyszerû dolog elsôre :)
2023. jan. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem.
2023. jan. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!