Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megcsalás után jobb a szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás után jobb a szex?

Figyelt kérdés
Megcsalt a barátnőm és nagyon összevesztünk miután kiderült de utána ahogy megnyugodtam szexeltünk egy hatalmasat. Életem legjobb szexe volt és rajta is azt láttam hogy nagyon élvezte. Ez azért lehet mert félek hogy elkefélik a csajomat? És inkább beleadok mindent hogy az én nőm maradjon?
ma 18:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Én sosem birtam felfogni, hogy megcsalás után, hogy képes még valaki egyáltalán szóbaállni a másikkal.

Leköpném inkább meg elküldeném oda ahová az ilyen való.

ma 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%
Hát erre én is kíváncsi vagyok. De ezek szerint ő is megnyugodott, hogyha utána máris beleegyezett a szexbe.
ma 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Ezek szerint a barátnődnek mindegy hogy ki, csak jól dugja meg.
ma 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
Egy papucs vagy haver.
ma 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
35%
Legalább akkor csald meg te is egyszer ..
ma 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%
Lehet hogy csak kívánt egy másik faszt. Ha teged nem zavar ot pedig boldoggá teszi akkor hajra
ma 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
24%
A kettes vagyok. Szerintem az is benne van a dologban, ha nem is tudatosan, hogy ha egy férfit csalnak meg, akkor azért át kell jól gondolni, hogy érdemes-e szakítani, mert egy férfinak nehezebb párt találni. De hogy mitől esett annyira jól a szex pont most, az továbbra is kérdés nálam is, nemcsak a kérdezőnél. Lehetséges, hogy tényleg az elhagyás, szakítás miatti félelem az oka, ahogyan a kérdés alatt is olvasható. De ez csak tipp a részemről.
ma 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
14%
Ilyen volt nálunk is, csak én csaltam meg a bnőm. Nagyon nagyon szexeltünk utána, gondolom azért, mert ilyenkor azt érzitek, hogy elveszítitek egymást.
ma 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Megcsalás után már nincs szex!!!
ma 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Békülős szex, mondjuk veszekedés, összeveszés után stb. van ami tud nagyon jó lenni mert benne még az indulatok is na meg a szerelem is amit egy pici vita miatti eltávolodás után még jobban átérzünk, hisz hiányzott a másik. Ezek keveréke, mármint a szerelemé és az indulatoké okozza azt a kellemes de vad feszültséget amit levezetve fergeteges a szex. De megcsalás után még nem halottam, az legtöbbször másképp szokott végződni és nem szexszel de hát akinek így jó annál lehet ez is..
ma 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!