Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Észre lehet azt venni,ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észre lehet azt venni,ha mással szexelt a párod?

Figyelt kérdés
Mik lehetnek az árulkodó jelek, amiből megtudható hogy bizony félrebarátkozott megcsalt?

ma 07:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Onnan, hogy elmondja.😀 Jó az már úgy nem is megcsalás😊😉
ma 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Például ha nekiesel amikor késve ért haza, ki akarod nyalni és egy idegen férfi spermája folyik ki a puncijából, akkor valószínűleg megcsalt. (Vagy cuckold fétised van és te magad kérted rá, hogy hozza haza az anyagot.)
ma 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem engedte, hogy nyaljam a punciját, és furán viselkedett szex közben. Később kiderült, hogy azért, mert 4-5 órával korábban megdugták…
ma 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Onnan hogy még nagyon picit spermás de mégjobban puncinedves a farka.🥰😊
ma 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Sehonnan.
ma 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%
Amúgy megnit egy "gendersemleges" kérdés (ha már ez mostanában úgyis akkora divat), amiből nem derül ki, hogy a kérdező melyik nem szempontjából érdeklődik. De akkor a férfiakra vetítve, ha te rövid barna vagy és hosszú szőke hajszálat találsz a gatyájában, vagy a pasi idegen női parfümtől bűzlik, esetleg tiszta, mosdott illatú a 12 órás hosszabbított munkanap után, pedig amúgy büdös és izzadt szokott lenni... Ezek már komoly indikátorok.
ma 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, aki lebukik otthon, az meg is érdemli.
ma 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én anno mikor csaltam a párom , onnan vette észre, hogy tágabb volt a puncim mint máskor mikor szexbe fogunk. Ott is nem sokkal előtte dugtam mással. N
ma 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A 8-as jót írt, tényleg van ilyen. Amúgy egyszerűen érezni rajta az idegen kan szagot.
ma 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy aki azt írta, abból lehet észrevenni, hogy még puncinedves a farka, jó igénytelen lehet.

Én is csaltam, jelenleg is csalok, de sose mentem haza fürdés nélkül🤣🤣

ma 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!