Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha járok valakivel az automati...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha járok valakivel az automatikusan azt jelenti, hogy szopnom is kell?

Figyelt kérdés
ma 20:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Dehogy is. Nincs olyan hogy kell. Más kérdés hogy azért ma már eléggé elvárt. De találhatsz olyat akinek nem fontos
ma 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
64%
Mi az, hogy kell? Semmit nem KELL megtenned,ha te nem akarod.
ma 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%
Egyáltalán nem. Ne abból indulj ki,amiket itt olvasol.
ma 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%
Dehogy kell! Ha meg ezért beszólogat neked, akkor az annak a jele, hogy kifogtál egy tuskót.
ma 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
38%
Pontozzatok le, de ha a párom nem szopna én nem tudnék belenyugodni.
ma 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Barnabas333 ***** válasza:
58%
Sajnos sok nő nem szeret szopni. Sok olyannal jártam. Nem baj, de sokkal kevésbé színes a szex...
ma 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%
Jézusom :D Azt csinálj, amit szeretsz csinálni. Milyen automatizmus???
ma 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
De akkor ő neki se kell nyalni gondolom.
ma 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
73%
Nem kell, de ne csodálkozz ha ott hagy. Lehet talál utánad olyan nőt aki örömmel csinálja. Téged se lehetne elitélni ha ott hagyod a pasit mert pl önző a másik meg lesi minden vágyad.
ma 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
53%

A sok gyakoris kiéhezett nyomi mindjárt leírja hogy dehogy kell, ők bezteg attól független szívesen kinyalnának ugyan úgy. El ne hidd, ők itt élik ki magukat mert élőben még beszélni se szoktak nőkkel.


Az az igazság hogy a szopást meg a nyalást azért csináljuk mert vagy viszonozzuk a másiknak és ne legyünk önzőek, vagy mert a másiknak szeretnénk örömet okozni éd ez egy módja neki. Na de ha ez viszonzatlan akkor onnantól olyan kihasználás érzet lesz belőle és így mi is "leszokunk" róla. Szóval te se várd el a nyalást akkor. Én meg szerintem a legtöbb férfi belemennénk ilyen kapcsolatba ha nagyon tetszik a lány és jó ember, de akkor ő se várja el az orált.

ma 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!