Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha járok valakivel az automati...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha járok valakivel az automatikusan azt jelenti, hogy szopnom is kell?

Figyelt kérdés
tegnap 20:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
51%
Nem kötelező dehogy kell.
tegnap 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
83%
Ez olyan hogy nem kötelező de ajánlott. Minimum az hogy te se várd el nagyon hogy kinyaljon, de benne van az is hogy lecserélnek sajnos. Részemről ha nagyon értékes lány lennél minden területen akkor talán elnézném, de lenne egy kis hiányérzet így is.
tegnap 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
33%
Nem
tegnap 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
66%
Nem, ez csak a pasitól függ, hogy mit szeretne és te mit akarsz neki nyújtani. Tiniként még én is elnéztem, ha a lány nem szopott, de legalább megengedte, hogy kinyaljam. Vagy ha nem szop, de rohadt jól dug. De hosszútávon ez nem működik. Ha ma 50 évesen újra randizni kezdenék, akkor alap lenne, hogy nagyban egyezzen a szexuális igényünk a nővel és úgy gondolom, hogy ha az orán nem megy oda-vissza, akkor nincs mit keresnünk egymás mellett.
tegnap 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha jó a szex elnézném, de nem is nyálnálak ki én se.
tegnap 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Barnabas333 ***** válasza:
51%
Nekem már 2 kapcsolatom is volt, ahol a nő nem szopott, de én nyaltam őket. Csak bosszúból, nem mondok le erről is!
tegnap 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
29%
Mintha sértettséget éreznék a levegőben. Várj, kitalálom: nem akarsz szivattyúzni, és morci lettél, mert ez nem tetszik a pasidnak. Természetesen nem kötelező, mint ahogy a mátkádnak sem kötelező veled maradnia, ha nem elégedett a napi betevővel. De ezt te is nagyon jól tudod, csak itt megerősítést próbálsz keresni egy olyan témában, ahol semmit nem nyom a latba egy anonim fórumon kialakuló vélemény. Miért csinálod?
tegnap 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!