Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért csinálja valaki 3-4-ben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja valaki 3-4-ben a nőjével?

Figyelt kérdés
Az érdekelne hogy ha valakinek volt már ebbe tapasztalata, az miért megy bele a csoportos szexbe, úgy értem ha nekem van egy barátnőm, akit szeretek, biztos nem lenne arra esély hogy más csávó is tolja őt, ez így nektek hogy fér bele, mi a véleményetek?
ma 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Van úgy, hogy a párod igénye és ha nem teljesíted be akkor majd az élet fogja és kimaradsz belőle örökre. De ez olyan mint egy spirál ha elkezdik... Engem kértek már fel pasiként harmadiknak mind 'új ajándék" a feleségnek egy 3-asra...szürreális volt egy pasival egyeztetni erről de végül is a feleség bomba nő volt és örült, én is élményekkel lettem gazdagabb és a fickót sem zavart a dolog. Fura volt de lehet legközelebb a nő visz majd egy új csajt. Ilyen az élet kiknek, hogy...ahány ház annyi szokás. F.
ma 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát, csak nem értem miért igény egy idegen csávóval egy kamaty miközben nézed, lényegében, közös beleegyező megcsalás?
ma 17:45
 3/7 anonim ***** válasza:
39%
Több nővel kell csinálni
ma 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
18%
Ezek gyökerek és idióták, de úgyse ismerik ezt el.
ma 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert ez izgatja, engem nem zavar.
ma 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert (1) a nőm kívánja (te nem szeretnél 2 nővel lenni?) (2) valahol engem is izgat a helyzet.
ma 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Te nem szereted nézni ha egy számodra nagyon vonzo nö élvezi a szexet? (Függetlenül attol, hogy ki okozza ezt neki.)
ma 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!