Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A csajom szerint nem áll jól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajom szerint nem áll jól nekem a szőrtelen farok. Miért mondja ezt? Azt akarja, hogy hagyjam kicsit megnőni. Na én ki nem állhatom a fanszőrt. 28F

Figyelt kérdés
Esélytelen hogy szőrösen hagyjam a farkam. Szerintem idétlen és ápolatlan.

ma 09:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A csajod szerint.

Míg "csak" a csajod addig kB mindegy. Holnap lehet akár már más is az...

Valószínű, hogy azért mondja mert neki a szőrös tetszik vagy trimmert stb.

ma 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azért több, mint barátság extrákkal, együtt vagyunk, de tény, hogy annyira nem érzem még stabilnak a kapcsolatot. Azt mondta a szőrtelen tetszik neki, de szerinte nekem a szőrös állna jobban. Amikor még szőrös volt gimi elején, akkor mindig viszketett a szőr miatt. Aztán leborotváltam és rájöttem sokkal kényelmesebb viselet :D
ma 09:14
 3/9 anonim ***** válasza:

A természet pedig így találta ki, attól, hogy a mai trendnek nem felel meg.

De úgy csináld ahogy neked jó. Te viseled. Ha neked csupaszon kényelmes akkor úgy. Magadon kívül senkinek nem kell megfelelned.

ma 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is borotválom amúgy.

Biztos nem vakargatnám egész nap senki kedvéért sem...

Idővel úgyis lentebb ad az érdeklődés. Az enyémet se nézegeti már a feleségem 8 év után.

ma 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És anyukàd vagy a szomszéd néni mit mond?
ma 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi lesz ha egy szőrös farkú levarrja? 😂
ma 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nekem is volt egyszer egy olyan pasim, aki mindenhol átlagosan szőrös volt, de az intimnél csupasz. annyira röhejesen nézett ki, h amikor megláttam, önkéntelenül is elnevettem magam..persze jól megsértődött, de ez van...

Szóval srácok, nem kötelező csupasznak lenni, sem a trend, sem miattunk, nekünk sem jön ám annyira be ez a dolog.

ma 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát ez az én azt nem értem aki a szőröst egyenlővé teszi az igénytelenséggel. Kérdem én naivan hogy mi számít inkább? Az hogy rendszeresen mossa vagy hogy borotválja-e? Ha szőrös és rendszeresen mosott nem jobb mint az amelyik nem mosott de le van szedve, oszt jól van az úgy mert leszedtem szóval igényes vagyok.
ma 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az én történetem pont az ellenkezője.

Megkért hogy borotváljam le.

Mivel nekem aztán kvára tökmindegy,gondoltam mirrt ne tegyek egy gesztust,vagy tejesítsek egy nekem tök lényegtelen,neki kedvező kérést.

Azóta csupasz vagyok.

Ráadásul rájöttem hogy nekem is jobb.


Ezzel szemben ha mondjuk xarul éreztem volna magam,mint a te esetedtben,akkor megfontolandó a dolog.Sztdm elfogadta volna azt is,mert nem szeretné hogy rosszul érezzem magam.

A te bnődben van annyi empátia,akkor elfogadja.

ma 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!