Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Szívesen szexelnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Szívesen szexelnétek ilyen farokkal?

Figyelt kérdés

Rövidre nyírom rajta a szőrt, a zacsin szinte csupaszra, de bot felett azért hagyok egy kicsit mindíg, így szívesen szexelnétek vele? Memnyit számít a szex élvezetében nektek ez? És orálnál mennyire lenne zavaró?

Nem szeretem csupaszon, egyszer leborotváltam teljesen, nagyon hülyén nézett ki szerintem úgy 🤣

És én a nőktől sem kérem a teljes csupaszságot.



tegnapelőtt 20:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%

Igen, írj!


23L

tegnapelőtt 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

Micsoda kuriózum….

Nők ezrei dobták most el a mosogatószivacsot, és írnak neked privátot, hogy kell nekik a micsodád

tegnapelőtt 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

2-es

Leginkább közvéleménykutatásnak szántam, de egyedülálló vagyok éppen, szóval nem vagyok semminek az elrontója. 😛

tegnapelőtt 20:50
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező hány éves vagy? Válaszom: nem zavarna, de nekem az összkép szamit hogy lefeküdjek a pasival
tegnapelőtt 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

4-es

24 vagyok

tegnapelőtt 21:00
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A nők a pasival szexelnek nem a farokkal. Előbbiek közül is azokkal akik nem csak egy két lábon járó f.sz.
tegnapelőtt 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem csupasz, nagy is, vastag is ;)
tegnapelőtt 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%
Nekem alap a csupasz. Nem lenne kedvem hozzá.
tegnap 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem a barátnőm néha kéri hogy hagyam meg mert úgy is akarja látni és beindítja.De van hogy ő szedi le csupaszra,a végére mindig merevedésem van és nincs szíve úgy ott hagyni kivont karddal:)
ma 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9-es szerncsés vagy, becsülni kell azt a kevés nőt, aki még ilyen normális, nem finnyáskodik mindenért.
ma 20:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!