Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az előnye a szőrtelen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az előnye a szőrtelen pénisznek vagy épp a szőrősnek?

Figyelt kérdés
Szedjük össze ki mit gondol. Szerintem pl nem tisztább, ha szőrtelenítem. Ha meghagyom a szőrt sem büdösödik. Fiúk, lányok mit gondoltok?

ma 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
A szortelen olyan unoritoan nez ki mint egy meztencsiga 🤢🤮
ma 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Divat és egyéni ízlés kérdése. Régen nem volt divat. Nagyanyáink idejében egyenesen elképzelhetetlen volt.

Büdös? A vizet és a szappant már régen feltalálták. A szagok nincsenek összefüggésben a szőrrel!

ma 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Én azzal nem értek egyet, hogy szőrösen kisebbnek tűnne. Nekem szőrrel együtt tűnik olyan meglettnek. 33F
ma 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Eöske janeszka21 ***** válasza:
62%
A szörbe beleragad minden , szerintem ha a csaj torkoza a farkat akor zavarhatja ha a szája nem faszal hanem szörrel van tele de ki mit szeret
ma 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
Én ki nem állhatom a szőrt a farkamon , de egyetlen puncin sem viselem el !
ma 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a férfi és a nő is fazonírozza, én körbe szoktam borotválni. 48f
ma 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

döbbenetes, amit előadnak az emberek interneten.


amit eddig megtudtam, hogy a nők akkor izgulnak fel igazán, ha találkoznak egy olyan fickóval, akinek aputeste van, közepes, de inkább kicsi farka, és lehetőleg szőrös is legyen az, a kis pöcs.


csak halkan teszem fel kérdésem, hogyha ez tényleg így van, akkor miért siránkoztok egész életetekben amiért az izmos, nagyfarkú férfiak leszarnak titeket?

ma 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!