Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyen népszerű lenne a flörtöl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen népszerű lenne a flörtölgetés intim szőrtelenítésnél?

Figyelt kérdés

A szexuális töltete miatt ebben a kategóriába tettem a kérdést. Rákerestem az intim szőrtelenítés árakra és találtam egy oldalt ahol konkrétan dupla árat kértek férfiaktól mint nőktől. Aztán találtam egy másik oldalt ahol lehet online időpontot foglalni, láttam, hogy többen is dolgoznak a szalonban és csak egy embert adott ki akinél lehetett időpontot kérni. Aztán kipróbáltam, mit reagál az oldal ha azt jelölöm be, hogy nő vagyok. Csodák csodájára az összes ott dolgozót kiadta szabad időpontokkal.


Ennyire gyakori lenne akár a zaklatás, flörtölgetés intim gyantázáskor, hogy férfiaktól jóval több pénzt kérnek és a dolgozók többsége még csak nem is vállal férfiakat?


szept. 16. 11:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Mi itt a meglepetés? Senki sem kíváncsi a pötsödre...
szept. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak többsége a magamutugatás miatt megy,menne,állítja egy kozmetikus ismerősöm,így pl. ő nem is vállal.Van aki bevállalja,de akkor fizesd meg.
szept. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Pont ez a lényeg,amit írtál,a "szexuális töltete" Na most egy munkáját végző kozmetikusnak,ebben semmi szexualitás nincs,ellenben veled,veletek. Na,emiatt nem csinálnak pasit.
szept. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nos… azért kerül többe mert nehezebb. És ezért sem vállalja mindenki.


Míg a női nemi szerv viszonylag feszes, jól látható terület, addig a férfiaknál különösen a heréket gyantázni roppant nehéz, ki kell feszíteni, aprólékos munka.

szept. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Férfiként írom, hogy szerintem is a legtöbben csak magamutogatás miatt járnak. Én is szedem, csak otthon, géppel, egyedül. Azért férfiak felé közel sem akkora elvárás vagy vélten akkora elvárás, hogy mindig tipp-topp, pihe-puha selymesek legyenek intimen, hogy emiatt letoljam a gatyám egy full idegen nő előtt.
szept. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ahogy azt te gondolod 4 es! A herét pl. nem is gyantázza,legalábbis aki görgős gyantapatront használ,mert mire a görgőt rányomva felviszi a gyantát,ordítva menekülnél. Hidd el,a fentebb válaszolóknak van igaza. A mellkasodat pl. bárki leszőrteleníti,de intimet alig találni,aki megcsinálja,az is borsos áron. Kivételek persze lehetnek :)
szept. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én nőként gyantáztatni járok, és szoktam beszélgetni a kozmetikusokkal akikhez megyek. Sokan eleinte dolgoztak férfiakkal is, de egy ponton annyi kellemetlen emberrel volt dolguk, hogy levették a kínálatból. Eleve sokszor egyedül van benn a szalonban a kozmetikus nő, így ha valami atrocitás érné akkor senki nem lenne ott.

Csak pár példa amit az általam kérdezett nők mondtak a korábbi férfi ügyfeleikről, hogy miket mondtak:

- szoríts rá jobban

- hajolj már közelebb

- a végén lesz happy ending?


Mondanom sem kell, hogy ez nőként mennyire lealacsonyító, tárgyiasító és sértő egy emberrel szemben aki a munkáját végzi. A fodrasznak sem mondunk ilyet. Meg úgy egyáltalán. Az álló farkakról nem is beszélve.

szept. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Azért, ha utána kerestek, Budapesten nem egy és nem kettő találatot ad a google, ahol férfinek is végeznek intim gyantát.

Vidéken nyilván sokkal ritkább.

Biztos vannak ilyen esetek. Biztosan tudják is ezt kezelni az ott levő kozmetikusok.

Egyébként olyan is van, hogy elmész kozmetikushoz gyantázásra, megbeszélitek, hogy mellkast stb. megcsinálja - és közben eldönti, hogy bevállalja-e neked az intimet vagy nem. Jó emberismerő, és az alatt a fél óra alatt fel tudja mérni, hogy tőled mit várhat, ha intim gyantába kezd. Nagyobb szalonben meg többen dolgoznak, ha a férfi illetlenül viselkedik, egyszerűen szól a többieknek, esetleg van egy kidobó emberük is, szóval ott így kezelik valószínűleg.

szept. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Meleg kozmetikus biztos nem feláraz. Csak az meg már a t. vendégnek nem is annyira kell 😀
szept. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Amelyik férfi ilyen idióta az fizessen busásan.
szept. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!