Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyen népszerű lenne a flörtöl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen népszerű lenne a flörtölgetés intim szőrtelenítésnél?

Figyelt kérdés

A szexuális töltete miatt ebben a kategóriába tettem a kérdést. Rákerestem az intim szőrtelenítés árakra és találtam egy oldalt ahol konkrétan dupla árat kértek férfiaktól mint nőktől. Aztán találtam egy másik oldalt ahol lehet online időpontot foglalni, láttam, hogy többen is dolgoznak a szalonban és csak egy embert adott ki akinél lehetett időpontot kérni. Aztán kipróbáltam, mit reagál az oldal ha azt jelölöm be, hogy nő vagyok. Csodák csodájára az összes ott dolgozót kiadta szabad időpontokkal.


Ennyire gyakori lenne akár a zaklatás, flörtölgetés intim gyantázáskor, hogy férfiaktól jóval több pénzt kérnek és a dolgozók többsége még csak nem is vállal férfiakat?


szept. 16. 11:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk én is sokkal inkább csodálkozom ezen a „férfiak programszerűen csöcs- és faszgyantára járnak” dolgon.
szept. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ja arról nem is beszélve, hogy a flörtölés meg a szexuális zaklatás két egymástól nagyon messze levő dolog. Elég szerencsétlen a szóválasztás a kérdésben.
szept. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!