Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gáz, hogy nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, hogy nagyon hosszú szőrös a herezacskóm?

Figyelt kérdés
A fanszőröm nem borotválom a zacsim szerettem volna viszont ott nagyon érzékeny a bőröm. Mindegy mivel akkartam borotválni nem jó. Próbálkoztam hajnyíróval az eredmény vagy szintén irritáció gyulladásos ha nem veszm olyan rövidre a nyírófejet eredmény egy szúrós süni még gázabb.... philips one blade kipatogzik nagy hatalmas pattanás fájó zacsi 19/F

aug. 10. 06:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyírd rövidebbre ollóval a szőrt, az is megoldás lehet.
aug. 10. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%

Gáz, am én one blade nagy fejjel leszedem a nagyját. Utána gilette sensitiv borotva zselé, és gilette MachIII borotva, utána gilette sensitiv borotválkozás utáni gél, majd ha beszívta baba olaj.


Sose pattogok ki!

aug. 10. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
Intimszörtelenítő gélt már kapható 1500ft tól
aug. 10. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
3# nekem szart se ért!
aug. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
47%
AMire te használod arra teljesen mindegy milyen.
aug. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
45%
Nekem is természetesre van hagyva, és elég szőrös a zacsi is. De sosem éreztem gáznak, pedig sok nőm volt már. Jelenlegi barátnőm szokta nyalni és bekapni, mert nagyon izgat ez, és simán csinálja szőrösen is, sőt, szokta mondani, hogy sokkal férfiasabb így, nem is tetszene neki, ha nem lenne szőrös. Próbáltam párszor én is leszedni, mert láttam, hogy azért marad a szájában szőr, és kellemetlen biztos neki, de sehogy se megy. Borotvával nagyon körülményes, és sikerült meg is vágnon egyszer, hajvágóval szintén. Gyanta kizárt. Amit szoktam, hogy nagy ritkán a fanszőr hosszábból vágok picit ollóval, hogy ne legyen azért durván hosszú, és olyankor a hosszú szőrazálakat lecsípem a zacsiról is. Nem gáz a szőrös f*sz, nem kell szégyellni heteró férfiként.
aug. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én onebladet használok

A pengét befújom alkoholos kézfertőtlenítővel megszárad és utána szoktam

Így nem pattogok ki

aug. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon gaz, sokkal jobb csupaszon
aug. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem nem gáz, nekem is szőrös
aug. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem nőként nem zavar a szőr. Sőt tetszik, ha nem csupasz. De alapvetően a partnereimre szoktam hagyni, hogy jól érezzék magukat.
aug. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!