Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, egy kispéniszű, 10-14...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, egy kispéniszű, 10-14 centis férfinak hogy kellene hozzáállnia az ismerkedési?

Figyelt kérdés

Milyen személyisége legyen például, hogy bánjon a nőkkel?


Köszönöm, ha válaszoltok akár privátban is (nem ismerkedni jöttem).



ma 18:47
1 2 3
 11/23 Eöske janeszka21 ***** válasza:
41%
Nekem akkora lankadtan
ma 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
7: megteszik azt a nők, hidd el!😄
ma 19:39
 13/23 anonim ***** válasza:
57%
Viccelődünk itt a kérdezővel, de amúgy egyáltalán nem radikálisan kicsi az a méret. Átlag alatti, de ennyi.
ma 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Vennék dildót, köpenyt is, ha arról van szó.


Csak az a kérdés, hogy hogy oldjam meg, hogy jó esetben kedvesen, de határozottan lekoptasson az első szex (jó esetben) után?


Meg hogy dolgozzam fel, hogy megesik egyszer, kétszer, háromszor...majd negyedszer is, de ott mondjuk csak két hónap után valami csoda folytán.😄

ma 19:54
 15/23 anonim ***** válasza:
Azzal a mérettel nem fig bántani egy csaj se ha rendes vagy. Ha bunko vagy akkor hirtelen a 17 is kicsi lesz nekik ..
ma 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
40%

Normális nő, aki neked valami komolyabbra is érdemes, nem fog ezen méreted miatt lekoptatni. Akkor fog lekoptatni, ha nem vagy elég érdekes, vonzó, lehengerlő számára. Szexben tehát legyél szenvedélyes, rámenős, tudj ujjazni, nyalni, tudd, mitől indulsz be te, és ő.

Szerintem ha most arról beszélünk, hogy rossz szex esetén mikor koptatnak le, azt koptatja le az ember, aki rohadt fantáziátlanul, bénán, erotikamentesen szexel és ez nagy farkakkal is megesett már.

ma 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Ja, nagy farkú haverom is járt úgy, hogy a nője a szakítás után terjeszteni kezdte, hogy kicsi neki. Ő mondjuk csak egy pfff-vel reagálta le, amúgy leszarja, hogy mások mit gondolnak róla ezután. Bár én is ilyen magabiztos lennék.😄
ma 20:07
 18/23 A kérdező kommentje:
16: jó, de lássuk be, hogy a szerényebb adottságú férfiak esetében szignifikánsan többször esik ez meg. Én pedig azért kicsit tartok a (valószínűleg számos) pofára eséstől.
ma 20:09
 19/23 anonim ***** válasza:
49%

Kérdező de ezt te mégis honnana a ... ból tudod, hogy hányszor esik meg? Én nő vagyok, volt pár partnerem, de mégsem ismerek ilyen számokat.


Volt kisfarkú pasim, is akihez nagyon vonzódtam, mert olyan volt a karaktere és nem bes---rt a méretétől, hanem teljesen irreleváns volt. Volt kisfarkú pasim, aki nagyon béna volt, de nem a mérete miatt, hanem bénázott és nem volt benne valódi szenvedély, sztem parázott, nem tudta, mit kell csinálni....


Kellene egy kiforrott személyiség, jó duma, jó karakter, és az, hogy ne félj a nőtől, ja meg le kellene tenni az önbizalomhiányt és tévképzetek mert na az rohadtul lelombozó. Jobban, mint egy kis farok.

ma 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
79%
Én egyszer találkoztam egy kisfarkú pasival. Az elején túlságosan nyomta a szexszel kapcsolatos poénokat, meg nyomult ezerrel, stb, na ezt ne csináld, ne akarj kompenzálni, mert ez gáz. A pasi harmincon felüli volt, és ezt csinálta. Amikor meg odakerült a sor, hogy szex, h.lyének tettete magát, és még nekem szólt be, hogy én vagyok túl szűk, és azért nem megy be, miközben már annyira kívántam, hogy szinte tócsa volt alattam...... Őszintén, semmi baj nem lett volna, ha normálisan viselkedik, a szexet megoldottuk volna akár kézzel, akár dildóval, akármivel, sőt még a gyerekcsinálást is, ha annyira kicsi a farka, de azon semmi nem változtat, ha valaki sunyi és hazudik. Nyilván nem azzal kell indítani, hogy képzeld, nekem kicsi van, hanem előtte normálisan megismerni egymást. Utána meg majd eldöntöm, hogy tudunk e együtt szexuális értelemben örömet okozni egymásnak vagy nem!
ma 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!