Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Észrevettétek, hogy sokkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevettétek, hogy sokkal igénytelenebbek és megbízhatatlanok átlagban a lakásos prostik ebben az évtizedben mint az előzőben? Vagy rosszul figyeltem meg?

Figyelt kérdés

Én az RL és a beszi születésekor nem is figyeltem még ezt az egészet egyáltalán, mert gyerek voltam… Szóval nem tudom, hogy pontosan hogy zajlott le a lakásos prostik Internetre költözése a “malac” vicc újságok, magazinok hátlapjáról…

De biztos érdekes időszak volt és gondolom akkor is volt sok változás az iparban.


Én 2010 körül kezdtem el figyelni a hirdetéseket, de ekkor még mindig nem voltam lányokhoz járó, mert még mindig nagyon fiatal voltam… Ugyanakkor nekem az akkori értékelős rendszerek sokkal szimpibbek voltak, volt egy csomó elég hitelesnek tűnő beszámoló és a hirdető oldalak szabályzata nem feltétlenül a hirdetőknek kedvezett mint most, hanem arra volt, hogy a vendégek tájékozódni tudjanak és valós képet lehetett kapni (többé kevésbé).


Lehet, hogy csak a nosztalgia szépíti meg, de nagyon jó időszak volt, már csak olvasgatni is a hirdetéseket és az értékeléseket…


Én 2017 felé kezdtem el észrevenni, hogy kezdenek eltűnni az amúgy évek óta hirdető, kicsit elitebb prostik ezekről az oldalakról… Ekkor 3 évig aktívan jártam és szerencsére még szereztem pár szuper élményt.


Viszont 2020tól, szinte csak rossz élményeim voltak. Azóta már csak évi 2-3 alkalommal megyek, de nem is nagyon lenne kihez…


Komolyan mondom, szerintem a hirdetők 80-90 százaléka igénytelen és átverés és utcai prosti szinten van.


Ti hogy látjátok ezt a helyzetet?


És ha ti is így, mi lehet ennek az oka? Tényleg csak a hirdető oldalak változása? Hogy mostmár ott a hirdetőknek ejt le a pálya? Vagy van más is?



ma 07:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Minek maradjon itt ? Akinek van egy kis esze az kimegy Svájcba, olaszba, hollandba, németbe 5X annyiért. Sok esetben sokkal igényesebb és nagyvonalúbb kuncsaft körért mint ami itthon van
ma 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Meg egy része átment OF-re
ma 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pontosan így látom én is. Régen 10-ből 9-szer elégedetten jövök el tőlük. Mára megfordult az arány.
ma 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ma már minden nő aki jól akar keresni (havi 2-3 milliót), az prostinak áll, így igen felhígult a kínálat, régebben több igazán szex imádó nő volt prosti.
ma 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!