Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért megbízhatatlan és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért megbízhatatlan és képmutató a legtöbb meleg srác?

Figyelt kérdés
Megbeszéljük hogy találkozunk erre az utolsó percben lefújja, vagy nem szól és nem jön el a randira. Másik kedvencem mikor mondom hogy szaunában voltam erre ő hogy ő ilyen helyekre nem jár mert milyen, erre ott látom pár héttel később. Olyan fura ez nekem hogy egy csomó meleg ilyen "ő aztán soha" azt ugyanúgy lemegy ilyen helyre.
febr. 16. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:
98%
Megszerezte a képed, kicsapta rá és elmult a vágy
febr. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért én odamentem volna hozzá a szaunában, hogy na mi van, mégiscsak jársz ilyen helyekre? Már csak a tekintete miatt is megérte volna kérdőre vonni. :)
febr. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok egy álszent típus, ha csak szexre vágyom, akkor azt ki is mondom. Jelen pillanatban érzelmileg, mentálisan édeskevés lennék egy párkapcsolathoz, és nincs jogom senki idejét rabolni. Így aztán ha akarok fiúval valamit, leszögezem, hogy szex és maximum barátság, amit nyújtani tudok. Ez így fair.
febr. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Már ha tényleg megtörtént ez.

Ilyen paranoiás, én nem is tudom milyen személlyel ismerkedtem már. A beszélgetéseiben folyamatosan arra utalt, hogy biztosan mindenkivel kefélgetek, szaunába járok, totál gagyás egyén volt.

Nem lefújtam vele a randit, hanem nem is akartam vele kommunikálni. Nem hiányzik senki életéből egy paranoid őrült.

febr. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz normálisat találni, de nem lehetetlen. Kitartást!
febr. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet kitartani tizenöt évig is,akkor sem garancia,hogy találsz normálisat.De ez nem a melegek sajátossága,az emberek lettek egyre önzőbbek,egyre hazugabbak .

Önmegvalósítanak, ezzel jön a legtöbb.Divatos szlogen a g.ciskedésre.

febr. 17. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A többsége az ilyennek kamu. De szerintem örülj. Jobb ha az elején kiderül...
febr. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!