Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok,fiúk! Ha nem találkozt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok,fiúk! Ha nem találkoztok valami miatt hétköznap,(kollégium,munkahely) megengeditek a párotoknak,hogy önkielégítsen?

Figyelt kérdés

tegnapelőtt 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Mi az, hogy megengeditek???

Már bocs, de az ő teste. Ha önkielégíteni akar, hát tegye. Nem csal meg. Nem bánt engem vele. Mindenkinek vannak szükségletei. Aki ezt nem képes felfogni, az jobb, ha egyedül marad

tegnapelőtt 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Felnőtt ember, nem kell engedélyt kérnie, hogy maszturbáljon; mi ez a hülyeség? Akkor és annyit maszturbál, amennyit szeretne, amíg az nem megy a közös szexuális életünk rovására (például ne válassza helyettem az önkielégítést, ne legyenek irreális elképzelései). Ahogy előttem is írták, vannak mindenkinek szükségletei, és a maszturbálás és a szex nem pont ugyanolyan kielégülést ad.
tegnapelőtt 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Szerinted ezt kérdezi valaki? 😀
tegnapelőtt 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%

Anyám.....

A 32 évem alatt senkitől nem kértem és senkinek nem is adtam engedélyt rá.

Nem is értem a kérdést

tegnapelőtt 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Addig a percig lennél a párom, míg megpróbálnád megmondani, hogy mikor masztizzak. Engem sem érdekelne hányszor vered ki, még ha minden nap talizunk is.
tegnapelőtt 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A legtöbb nőnek nem tetszik,ha a párja maszturbál titokban,mert ezt szinte megcsalásnak veszi.Lehet,hogy nem jó szó tőlem az engedély,inkább arra gondoltam,hogy tudjon róla.
tegnapelőtt 14:56
 7/7 anonim ***** válasza:
81%
Ha nem beszélünk róla attól még tudom, hogy csinálja, hisz az emberek 99%-a csinálja. Nincs azzal semmi gond, míg nem megy a páros szex rovására. Ismerek olyan párt, ahol az egyik félnek nagyobb az igénye, de tiszteletben tartja a másik fél igényeit, ezért szokta magának is intézni. Még mindig jobb mint félrelépni.
tegnapelőtt 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!