Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk!Átlagosan Melyik évszakba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk!Átlagosan Melyik évszakban vered a legtöbbet? Télen, nyáron? Télen vagy nyáron vagy kanosabb? Melyik napon masztizol a legtöbbet? Hétköznap péntek szombat vasárnap ? Reggel suli után vagy este éjjel szeretitek a leggyakrabban kiverni? Korod?

Figyelt kérdés

aug. 20. 19:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Nyáron a legtöbbet, reggel és este is, meg napközben is. Talán a szombat a leggyakoribb
aug. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
78%
Évaszaktól függetlenül, este vagy éjaszaka.
aug. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
teljesen mindegy, ha esik ha fúj, én csapom ahogy tudom
aug. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Én hétköznap többet verem, mert hétvégén sokszor van családi program, kevesebbszer tudok egyedül lenni))

Közvetlen suliból hazajövet után szoktam kicsapni, utána könnyebben is tudok tanulni. Ha nagyon kanos vagyok 2x egymás után még esetleg még egyszer lefekvés előtt este.

Ősszel télen kanosabb vagyok.

aug. 20. 21:55
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem számít az évszak. Állandóan kanos vagyok.
aug. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább a télen a bent ülős időszakban szoktam többet recskázni. Valahogy akkor a semmittevés közepette több időm van rá.
aug. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%
Este elalvás előtt én is szoktam
aug. 21. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem függ évszaktól; általában reggel szoktam. Hétvégén van, hogy többet, többször. 21 vagyok.
aug. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Suli előtt reggel.

Muszáj kiadni a feszkót.

Szépen elnyújtom.

aug. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ősszel és tavasszal

Nyáron kevesebbet a hőség miatt

aug. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!