Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Maszturbálok hétköznap minden...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maszturbálok hétköznap minden nap, akkor hétvégén tovább birom majd a szexet?

Figyelt kérdés
Ezen ragódom és nem tudom van e különbség. Szerintem lehet nincs is. Ti mit gondoltok?

2023. szept. 20. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
64%

Azt gondolom,amit te.

Sőt, még hétvégén közvetlen a szex előtt is maszturbálnék.

2023. szept. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos. Saját tapasztalat volt, hogy hiába vertem a gyíkok, szinte azonnal elsúlt, ha punciba került. Mert más élményt nyújtott.

Aztán tartós kapcsolatom lett, rendszeresen szexeltünk és pár hét alatt elmúlt ez.

2023. szept. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%

2x randi előtt tuti recept ! 😉

Garantáltan tovább fogod bírni!

2023. szept. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Én mindig recskázom, most is. Ha abbahagyom, újrakezdem, aztán azután is. Kár, hogy nincs két farkam, meg legalább egy nunim.
2023. szept. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%

Épp ellenkezőleg, Önmegtartóztatással sokkal hosszabb.

Önkontrol is feltétel.

Sokat vered sokat izgul a semmire, mellette kimerülsz is.

Inkább Sportolj,

2023. szept. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Oldfire ***** válasza:
100%

Mire oda érsz, hogy telhesíts a kiscsajnál, nem lesz "patronod". Ha az együttlét előtt pár napig kihagyod a magad kényesztetését. Kisebb az esélye a le égésnek.telitődik a tár...

Nem kell ész nélkül csinálni...

2023. szept. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez egyénfüggő. Én pl. akkor is le tudok nyomni az élettársammal esténként több menetet is, ha napközben is kiverem 1-2 alkalommal.

Mondjuk én koraérett voltam, már 12 évesen elkezdtem a rendszeres recskázást, és 14 évesen már rendszeres szexuális életem volt (általában minden másnap), de mellette megmaradtak a mindennapos recskák is.

Úgyhogy ez elsősorban az egyéni libidótól függ, nincs rá szabály, hogy mikor és mennyit bír valaki, vagy hogy a szex mellett kell-e még a recska is, vagy már egy hétvégi szexhez is egy hétig kell "tartalékolni"... ;)

2023. okt. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2023. okt. 23. 15:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!