Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hízófétis segítségkérés?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hízófétis segítségkérés?

Figyelt kérdés

A párom nemrég elmondta, hogy tetszik neki ez az egész, és ki szeretné próbálni velem. Nagyjából elmagyarázta nekem, meg mondott pár kulcsszót angolul is, aminek nagyjából utánanéztem. Én vagyok a lány, ő a férfi, őt kellene "hizlalnom" meg játékokat kitalálni neki. Mondtam, hogy adjon valami támpontot, mert így fogalmam sincs mit vár tőlem, de nem segített, mert az elvenné az egész varázsát. Annyit mondott, hogy nagyon alárendelt és elszenvedő szerepben akar lenni.

Ez mégis mit jelent? Oké, hogy finomakat főzök, de mit csináljak még? Szedjek még neki, ha már nem akar enni vagy ha azt mondja elég volt? És milyen játékokra gondolhatott?


Valaki volt már ilyenben? nagy segítség lenne most bármi


ma 15:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel szétbszod az egészségét. Ez az, ami már nem normális fétis. Ne menj ebbe bele.
ma 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1-essel értek egyet. Annyira szeretne alárendelt, elszenvedő szerepben lenni? Hát akkor mondjad neki, hogy te vagy az úrnője és nem engedélyezed ezt a hizlalásos elmebajt, mert nem érdemli meg és már így is elég dagadt!
ma 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!