Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért tilthatott a prosti?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tilthatott a prosti?

Figyelt kérdés
Pénteken whatsappon lebeszéltem másnapra vele a randit, viszont mégse akartam menni hozzá. Így aznap amikorra beszéltük a találkozót felhívtam egy másik lányt. Fél óra múlva meg írt a csaj hogy mégsem tud fogadni és letiltott. Arra gondoltam hogy ismerheti egymást a két lány és ezért tiltott le, pedig nem egy kerületben hirdetnek hanem külön-külön. Más tipp esetleg?
ma 15:12
 1/9 anonim ***** válasza:
66%

Ha gyökér vagy egy szolgáltatóval, ő is az lesz veled. Nem, nem a telekomra, vagy a vodafonra gondolok, hanem az ilyen jellegű szolgáltatások, mint prosti, vagy masszázs.

Az eredetileg választott lányt lemondtad, vagy csak simán nem mentél el hozzá? Mert ha csak simán nem mentél el, akkor neki kiesett az az idő, amit rád szánt volna. Én is kibactam volna veled a helyében…

ma 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
13:00 órára beszéltük meg a talit, 11:00 órakor hívtam fel a másik lányt. Nyilván értesítettem volna az előzö lányt nem vagyok köcs*g. És fél óra múlva 11:30-kor jött tőle az sms hogy nem tud fogadni mert el kellett mennie valahova.
ma 15:20
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert - nagyon helyesen - úgy gondolja, hogy azzal szórakozzál amivel egyidős vagy.
ma 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tényleg van ilyen amúgy hogy egymásnak leadják a drótot, hogy ki az, aki nem megbízható
ma 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De én azt nem értem, honnan tudta meg hogy felhívtam egy másik lányt?
ma 15:50
 6/9 A kérdező kommentje:
Akihez mégis mentem lány, honnan tudhatta hogy másik lányhoz jelentkeztem már be.
ma 15:53
 7/9 anonim ***** válasza:
Az emberek beszélgetnek egymással.
ma 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Megszegted a prostizási etika legalapvetőbb szabályát. Ezek után örülj, ha fogad még valaki
ma 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van a lányoknak belső fórum az oldalon. Az olyat, mint te is, bedobják, így a többiek már nem fogják veled megszívni. Ez van pajti.
ma 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!