Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valóban életszerűek ezek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban életszerűek ezek a méret-pozitív kommentek?

Figyelt kérdés
Nekem csak 13 centi, 4 centi körüli vastagsággal. El nem tudom képzelni, hogy ebből ne legyen probléma. Nem is voltam még nővel még így 30 körül sem...
ma 08:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Tiszta bolond vagy! :D
ma 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, síránkozz csak amíg hozzád hasonló mérettel nőznek és visszafojtják a problémáikat. A Nők a magabiztos férfiak kedvelik mérettől függetlenül (kivéve a szélsőséges méreteket).
ma 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
1: miért? :D
ma 08:32
 4/13 A kérdező kommentje:
Itt sokan írogatnak ilyen 17-8-9-eket, mint amire ők vágynak. Egy nagyfszút ismerek ,akit elhagytak, de ő 30+ évesen sem tudta a múltkor, hogy mi az a bankszámlakivonat...
ma 08:33
 5/13 anonim ***** válasza:
Gondolod hogy ezeket a kommenteket valóban nők írják? A Tomé ugyan olyan komplexusos faszi mint te vagy és Hamász hergelték bele ebbe az agyatlansagba. :DD De akkor ma játék otthon sírva a teljesen átlagos méretes felett, ért te előre elkönyvelted, hogy ez jó nem lehet.
ma 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
Multkor írogattam itt egy "asszonnyal" aki 19 centis tinivel csalja a 13 centis urát, aztán egyszer elnézte az üteneteket és hirteken egy 17 éves lányként írogatott a 36 éves nő helyett .. ennyit ezekről 😂 A való életben nőzz, ne az itteni kommentekkel törődj.
ma 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem is volt olyan felhasználó aki előbb Ildi néven mutatkozott be, de már ott lejött hogy kamu az egész, majd nemsokra rá már férfiként irt.
ma 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
17%

Azért azt nem tudom megérteni, miért kell úgy csinálni mintha egy 13cm-es farok a világ legjobb dolga lenne. Nem az. Lehet itt nyomni a rizsát, hogy 13 centivel sokan élnek boldog házasságban, és ez teljesen igaz! Ettől még nincs olyan, hogy egy 13 centis pasi ne szembesüljön negatív reakciókkal és/vagy következményekkel. Sok mindentől függ egy kapcsolat, ezeknek az összetevőknek a súlyozása már egyénenkent változó. Az aki fiatalon egyszer belekóstol milyen egy ügyes nagyfarkúval, 99% hogy nem lesz neki elég a 13. Aki nem tudja, annak nem hiányzik. Az életben (többségében) nem dugnak a csajok fűvel-fával, ahogy itt beállítják az incelek, így meg sem tapasztalják milyen a nagy. Olyan ez mint a kukac aki boldogal él a citromban mert még sosem kóstolta az almát.

De aki igen, azoktól negatív visszacsatolás jön, bármenbyire is próbál ügyes lenni, a méretet nem lehet nyalással kompenzélni. Szóval a 12-13-14 centis komplexusok abszolút jogosak és hiba úgy tenni mintha minden tuti lenne! Max az itt unatkozó incelek gondolják így, de ők meg nem véletlenül lettek azok.

ma 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

8 mondjuk jobb esetben egy nő nem a partnere péniszmerete alapján válogat. Nekem is az első páromnak akivel 18 évesen voltam olyan 16-17 centi lehetett, az azt követő prkapcsolatomban pedig 13 centi körül volt a méret. Viszont a második barátommal ezerszer több dolgot tudtunk együtt csinálni a szabadidőnkben, megértően volt, figyelmes, és szuper volt vele az orális szex és a sima együttlét is. Míg az első partneremmel 4 év alatt nem volt orgazmusom sem, a másodikkal némi összeszokás után mindig. És míg az első kapcsolatban pont emiatt egy csomó gátlásom lett, a másodikban ezek eltűntek. Ennek ugyan közvetlenül semmi köze a penisz méretéhez, ezek emberi dolgok, és mégis ezerszer többet jelentenek ha amúgy egy nőnek a helyén van az értékítélete. Soha nem volt hiányérzetem mellette és nem vágytam nagyobbra, mert nem ilyen egysíkúan gondolkozom az ellenkező nemről.

Rohadtul nem számított hogy kisebb vagy sem, mert az emberrel vagyok együtt egy párkapcsolatban és nem a farkával. Aki minden emberi tulajdonságot és szociális kompetenciát a farka méretével akar behelyettesíteni ott nagy baj van.

ma 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ja persze 7-es, mégis hallottam olyat hogy jobb volt valakinek a 13 centis mint a 18 mert a 13 centis tulaja egy sportos kitartó férfi volt, utóbbi meg egy egylövetű aki nem is bírta sokáig, meg úgy alapjáraton nem volt a toppon. Az incelek pont azt akarják bemagyaráz i hogy a csajoknak csak a nagy kell, így van mire fogni hogy nem kellenek a csajoknak.
ma 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!