Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Ti hány évesen "fogtát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti hány évesen "fogtátok ki" életetek eddigi legnagyobb farkú pasiját? Mekkora volt neki? És milyen emléketek van róla (pozitív vagy netán negatív)?

Figyelt kérdés

#Legnagyobb pénisz
szept. 7. 10:22
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Na egy fax méregetés megint!!!
szept. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%

Asszem 18-19 voltam. Be se bírta tenni. Olyan vastag f.rka van ha ráfog "rámarkol" az ember kézzel nem ér össze a huvelykujj a a többi ujjaddal van közte olyan 3-4 centi rés. Majdnem mint valami kólásflakon amit megfogsz csak ott már 5 centi rés van.


Akkor a szex nem jött vele össze hanem amikor már rendszeresen volt barátom is teltek az évek talán olyan 22 lehettem mikor megtalált újra. És akkor is araszonként nagyon finoman extrém lassan hatolt be, mire teljesen bent volt végre alig mozgott vmi enyhét a hüvelyem meg az izgalomtól még feszesebb lett én csak majdnem elmentem nem sok kellett akkora élmény volt soha olyat addig nem éreztem, de ő már elsült így.

szept. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
*ja meg azóta se volt ilyen egy pasim se. Csak hasonlók. Hál ég nem kisf.rkúakkal hoz össze az élet.
szept. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
*Persze ez mellett magas is überhelyes is tapadnak is rá.
szept. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
24 évesen, 19.5cm, nehéz volt elbánni vele, 6 évig éltünk együtt
szept. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

20 éves voltam, és bár számot nem tudok mondani, de majdnem 1,5-2X volt az exemhez képest :D

Külföldi pasi volt, de isteni mozgása volt, abszolút pozitív élmény.

szept. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%
23 voltam, 19 centi hosszú, 5 centi vastag. Óriási orgazmusaim voltak vele, alkalmanként mire elment én már túl voltam 5-6 hüvelyi orgazmusom.
szept. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
29 évesen 13 cm volt neki.
szept. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!