Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom a végbélnyílásomba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom a végbélnyílásomba élvezett tegnap. Lehet sperma allergia miatt is anál és orál szex után hasmenés?

Figyelt kérdés

Utána görcsölt a hasam és éjszaka is csikorgott hallottam, nem volt rendjén. Reggel pedig ment a hasam és még mindig mintha csikorogna néha, de már nem vészes. Sajnos ha lenyelem neki, pont ugyanez van, vagy előbb vagy utóbb de megy a hasam és csikorog. Másnál is volt vagy szokott lenni ilyen?

Ha puncimba élvez az nem jár ilyennel, akkor semmi gond.



ma 14:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Igen lehet.
ma 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Bar meg nem hallottam ilyenről, de simán lehet olyan dolog a spermában, ami hasmenest okozhat. Alternatíva, ha élvezet után kiköpöd. A popoba élvezestől kicsit higabb lehet az alsó rész, ez sztem normális.
ma 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%
Mi csikorog? 😂
ma 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennek nincs köze allergiához. Nekem is fura utána, ha oda megy, de sehol máshol.
ma 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
30%
Ez undorító.
ma 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
37%
nem tudtál neki nemet mondani.....biztos valami nyerő pasi
ma 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
43%
beteg barmok
ma 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi a normális válaszokat. Az idiótáknak pedig köszi a bemutatkozást. :)
ma 16:37
 9/11 anonim ***** válasza:
Szívesen(5-ös voltam)
ma 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A legnagyobb idióta te vagy kérdező,a tejes valagaddal
ma 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!