Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet a péniszemmel?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a péniszemmel? Óvszer allergia?

Figyelt kérdés

Elég érzékeny a péniszem, makkom régota.Voltam urologusnál de nem talált semmit, pedig ránézésre mondta, h gyulladás így kerestem mást, akihez év elején megyek (bőr és nemibeteg gyógyászat) Az igazat megvalva még nem élveztem szexet az irritáció miatt. Az exemmel 1,5 évig voltunk együtt, az utóbbi időben óvszer nélkül. Bárhogy csináltuk ha vele, ha nélküle a fityma bőre alatt nagyon égett és bepirosodott. Fél évig nem volt barátnőm (nem tudom miért nem mentem orvoshoz hamarabb) A mostanival most feküdtünk le elsőre, de most az óvszer is más volt. Napokig viszketett, csípett, jelenleg ilyen, 1 hét után.:

[link]


[link]


Még szűz koromban érzékeny volt,szóval régi probléma.


2021. dec. 28. 08:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Fuj de randa!
2021. dec. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Majd az orvos megmondja. Addig ne szexelj, orál se legyen
2021. dec. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lehet, h latex allergia?
2021. dec. 28. 11:01
 4/4 anonim ***** válasza:

Orvos tudni fogja.

Azok a piros foltok sebek vagy kiütések?

2021. dec. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!