Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex után sérülés?!

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex után sérülés?!

Figyelt kérdés
Nagyjaból fél éve,hogy szex közben véletlenül átcsúszott popsiba,azóta piros körülötte a bőr,viszket,ürítéskor fáj.Próbáltam már minden krémet semmi nem használt(gomba elleni krémek,több fajta babapopsi krém,aranyer kenőcs) Végül elmentem proktologushoz,ő bőrgyógyászhoz küldött aki allergia tesztre küldött (sehol nem jeleztem,hogy átcsúszott a pillanat hevében)

2023. okt. 30. 08:33
 1/9 anonim ***** válasza:
59%

Mármint utána visszacsúszott a puncidba? Alapbol puncibol popsiba nem kapnál fertőzést, az a gond, ha a végbeledből a hüvelyedbe kerülnek a dolgok. Kell végezni nőgyógyásznál egy kenetvételt.


Ha pedig nem az egyik lyukból másikba átvitt dolgokról van szó (ecoli és hasonlók), akkor valószínűleg más jelelgű, szexuális úton terjedő fertőzést kaptál el a partneredtőil, függetlenül attól hova dugta: chlamydia, gonorrhea, szifilisz,trichomoniazis, egyéb herpesz..

2023. okt. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Az nem tud csak úgy átcsusszanni.
2023. okt. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

És fél éve nem tudtál elmenni egy nőgyógyászhoz, vagy STD szűrésre? Igazi igényes nő lehetsz.


Az ilyenektől mentsen meg a jó élet.

2023. okt. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
mármint az ánusz körül piros és viszket!! voltam vérvételen !és nem volt semmi !!
2023. okt. 30. 13:51
 5/9 A kérdező kommentje:
nőgyógyásznál is jártam már amióta kipirosodott,nem vagyok igénytelen
2023. okt. 30. 13:52
 6/9 anonim válasza:

Az orvosnak is el kellene mondani ezt, hogy ne kelljen találgatnia. Lehet, hogy rögtön lenne ötlete a bajra és a kezelésre. Ez ma már nem ördögtől való, hogy ne lehessen róla beszélni. Legfeljebb furán néz, elejt egy megjegyzést, de az se biztos. Viszont több esély van arra, hogy segíteni fog.


Bátorság, mondd el, mi történt, és hogy azóta tapasztalod ezt, mit próbáltál ki az enyhítésére, lehet, hogy az is rontott rajta.

2023. okt. 31. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Király vok de te is 2 ***** válasza:
Mi lett?
2023. dec. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy többszörös mechanikai sérülés történt, ami ugyan behegedt, de nem alakult ki megfelelően vastag elszarusodott hámréteg, így a székletmaradványokban levő baktériumok könnyen felmarják a bőrt. Használj rendszeresen Reparon kenőcsöt, abban fertőtlenítő hatású fenol (karbolsav) van.
2023. dec. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 NTBS ***** válasza:
Furcsa sérülés ez.
2023. dec. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!