Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet az oka ennek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka ennek az indittatásnak, amitől a farkán sérülés van?

Figyelt kérdés

A pasim 29 éves, 1 éve ismerem. Tegnap este a farkán lila-fekete zúzódás szerű foltok voltak. Azt mondta, maszti közben véletlenül történt. Ez nekem fura és nem hiszem, hogy véletlen. Máskor is láttam rajta foltot, de egész halványan, nem is foglalkoztam vele. De ezek most egész sötétek. Megijeszt, hogy valami beteges hajlama van, de ezt így nem lehet megkérdezni. Volt, hogy kérte, hogy marjak bele a körmömmel a bőrébe a farkán, én nem tettem, azóta nem említett ilyesmit.

Szerintetek ez valami mentális betegség tünete? Vagy szerintetek normális?


2022. ápr. 9. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Lehet dominanal jart aki tokon rugta..sosem fogjuk megtudni🤷‍♂️
2022. ápr. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
farokkínzás... beteges
2022. ápr. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Életemben egyszer fordult velem elő, hogy az erotikus masszőr olyan durván erősen verte a farkam, hogy másnapra belilult. Nem is volt jó. Csak lestem. Persze ha többször látsz neki ilyet, akkor lehet, hogy valamit ő csinál vele magának...
2022. ápr. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem dominához mehetett farokkínzásra
2022. ápr. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdező! Itt csak mennek a találgatások, de senki sem tudja az igazságot.

Mondjuk, amit leírtál ("marjak bele körömmel") igen "érdekes" kérés. Nyilván vele kellene megbeszélni. Kitartás!

2022. ápr. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!