Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm folyton szexelni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm folyton szexelni akar. Már megszakadt a fitymámnál a bőr és vérzik. Hogyan mondjam meg neki, hogy más kikapcsolódást is szeretnék?

Figyelt kérdés

2021. jan. 29. 18:27
A kérdező szavazást indított:
Add meg nekem a számát
Szakíts vele
Próbálj beszélni vele. Leírom, hogy hogyan
44 szavazat
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
70%
Kérd meg pár haverodat,hogy néha kezelgessék a csajodat.
2021. jan. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen mond el, ahogy ide leírtad. Mutasd is meg neki, magyarázd el hogy neked már fáj és hagyjon békén pár napig.
2021. jan. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
96%
Kísértetiesen hasonló a problémánk, bár én már túl vagyok ezen. Szakítás lett a vége. Nekem szerintem semmi bajom a szexuális életemmel, de nekem elég a heti 3-4 aktus. Többre nincs szükségem és azért szeretek mással foglalkozni is. Nem tudom, hogy a barátnőd mennyit szeretne dugni, de az én exem elvárta volna a napi többszörit, 5-6 alkalommal. Azért ez már szerintem nem normális.
2021. jan. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:

1

Már gondolkoztam rajta


2

De akkor azt fogja hinni, hogy puhány fiú vagyok. Nem is vagyok férfi. Ígyis már tiszta erőből dugom, mert azt mondja hogy erősebben, erősebben ba*zdmeg! Elégé ijesztő ilyenkor

2021. jan. 29. 18:38
 5/48 A kérdező kommentje:

3

Amúgy rendes lány meg izgató. Nem akarom elhagyni csak jó lenne egy kis nyugi. Nálunk a napi 1-2 van. De a kettő közt nehéz valahova elvinni. Úgy kell hozzádobálni a ruhát, hogy legalább a barátokhoz menjünk át vagy hogy ne pucér legyen ha hozzánk jönnek

2021. jan. 29. 18:42
 6/48 anonim ***** válasza:
100%
Kötözd ki és részesítsd egy jó hosszú cum control sessionben, aztán jöhet az after orgasm torture. Könyörögni fog egy idő után, hogy nem kér több szexet :D
2021. jan. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
87%

5

Az rendben van, az exem is nagyon csinos lány volt, de azért nekem más dolog is van az életemben, amivel foglalkoznom kell. Nincs napi 4 órám szexre.

2021. jan. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
28%

Nálam egyszer mondta volna,hogy "erősebben b.meg" azonnal kidobtam volna a fehérmájú kancát, mint a macskát...


Nem akkor vagy férfi,ha szenvedsz de d...od, hanem akkor ha kiállsz magadért !

2021. jan. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:
A kikötözés már megvolt. A kontroll is. Inkább újra akarja később. Ez nem rettenti meg. Sőt a kontrollal inkább én voltam nyúzva mert majd szét robbantam.
2021. jan. 29. 18:48
 10/48 Lazy Lover ***** válasza:
100%
a két száddal mond nekem is volt ilyen csajom napi 2 minimum kellett neki
2021. jan. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!