Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm folyton szexelni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm folyton szexelni akar. Már megszakadt a fitymámnál a bőr és vérzik. Hogyan mondjam meg neki, hogy más kikapcsolódást is szeretnék?

Figyelt kérdés

2021. jan. 29. 18:27
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
86%

Pont úgy mondd meg, ahogy írtad: "Más kikapcsolódást is szeretnék."


Mit nem adnék egy ilyen barátnőért...

2021. jan. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 A kérdező kommentje:

8

Hát közbe meg szégyenlem magam mert más férfi ezt akarná hogy éjjel nappal dugás legyen. Nekem meg megadatik de sok.

Őt sem akarnám lehangolni mert látom rajta fullra élvezi. Inkább én érzem magam ehhez kevésnek vagy hogy mondjam.

2021. jan. 29. 18:52
 13/48 anonim ***** válasza:
100%
Az éjjel-nappal dugás nagyon jó dolog, ha egyes alkalmakról van szó. Szerintem más férfi sem szeretne 24 órán keresztül dugni. De lehet, hogy velem van a baj, mindenesetre én boldog vagyok a heti pár alkalommal.
2021. jan. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
75%
Ismerős a helyzet én is ezért szakítottam a volt barátnőmmel. Nem bírtam egyszerűen a napi 30-40 szexet. Konkrétan mikor ilyen negyvenszer szexeltunk egy nap akkor már kB az volt, hogy az első két, három szex az eltartott 20-30 percig, néha 40 percig, egy óráig. De amikor már a 15-16-ig...40-ik aktus zajlott az már úgy ment, hogy betettem neki és két lökés után el is élveztem, mondjuk nem volt nehéz, mert iszonyat jó kiscsaj volt, hatalmas mellék kérek nagy popsi igazi baba arc, formás lábak hosszú derékig erő haj stb minden csuda jó, de amikor már úgy jöttem haza tőle, hogy konkrétan bevolt gyulladva a makkom, meg az egész peniszem szó szerint zsibbadt, szedultem a sok ejakulaciotol, zsibbadt a fejem, szó szerint rosszul voltam, akkor már belattam, ezzel a csajjal nem bírok ki több évet. Két évig voltunk együtt. KB 2 havonta volt ez amit fentebb írtam, hogy egész nap akarta mint a nyulak, de egy sima átlagos nap alatt is alá kellett vagjam 6-8 alkalommal. Főleg úgy, hogy nekem a napi egy bőven elég.
2021. jan. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 A kérdező kommentje:

Meg amúgy azt sem érzem, hogy kicsi lenne a farkam mert 19/6

Amúgy 26 éves 194 magas 102kg sportos/izmos vagyok. Csak jó lenne a pihenés is.

Mondjuk hazudnék ha azt mondanám, hogy nem tetszik egy kémy edzés után a szex. De később a második harmadik menet meg a minden napi szex az már sok

2021. jan. 29. 19:01
 16/48 A kérdező kommentje:
Kémy = kemény *
2021. jan. 29. 19:02
 17/48 A kérdező kommentje:
14 kicsit túllőttél a számokkal. Nem gondolod?
2021. jan. 29. 19:03
 18/48 Lazy Lover ***** válasza:
89%
akkor keress olyat aki kevésbé kancás de az a baj az ritka
2021. jan. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 A kérdező kommentje:

18

Nem hiszem hogy sok nő ennyire túlfűtött. Én valahogy kifogtam

2021. jan. 29. 19:08
 20/48 A kérdező kommentje:
De mondjuk nem tudom, hogy örüljek e ha minden nőnél ezt hoznám ki. Ő az első nő az életembe. Bár azt nem tudja hogy ő vette el a szüzességem. Az tényleg cink lenne
2021. jan. 29. 19:10
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!