Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szőrimádat a barátnőmön?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szőrimádat a barátnőmön? Bővebben lent. F

Figyelt kérdés
A barátnőm eléggé szőrös mindenhol. Mostanra szerencsére már csak a lábán vágja, öten is ritkán. Miattam hagyja meg az intim részén, a kezén, a hónalján, a fenekén, a hasán, arcán, stb... Én nagyon imádom így és engem nagyon izgat így!!! Mit szóltok ehhez?

ma 09:23
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Furcsa jelenség, engem taszítana
ma 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mit kellene ehhez szólni? Neked így tetszik, ő ez elfogadja, ennyi.
ma 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

Imádom ha egy nőnek bozontos a fanszőrzete! Máshol viszont ne legyen szőrös! Se hónalj, se has, se karok/lábak! Nem tartom nőiesnek! Csak p.na körül legyen szőr, de ott jó dúsan!

44F

ma 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 mantis religiosa ***** válasza:
70%

Veled örülünk, hogy a barátnőd ezt bevállalja a kedvedért.


Amúgy igen, a punci, szőrösen szép. Máshol nem baj, ha csupasz. A túlságosan mediterrán jellegű szőrzet nem jön be.

ma 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én mindenhol szőrtelenítek, de a volt párom azt kérte, hogy az intim részen hagyjam meg. Neki így tetszett, elfogadtam.

A mostani páromat viszont kifejezetten zavarja, ha szőrös vagyok lent, szóval ott is szőrtelenítek újra.


Mindenkinek más tetszik, ez így normális.

ma 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Az állatkertben jöttetek össze? :D
ma 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egészségedre. Neked kell szeretni nem nekünk. Én jobban szeretem a csupasz puncit nyalni
ma 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!