Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más is van aki ennyire bizar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van aki ennyire bizar módon szexmániás?

Figyelt kérdés

14 évesen volt az első szexuális élményem, most 26 vagyok és borzasztóan kívánom a szexet.. elég sok partnerem volt az évek alatt, de a kötődés szinte sosem alakult ki, az élvezet hajtott mindig

Jelenleg is van kapcsolatom, minden nap szexelünk és csodás,de még ennél is többször vágyom rá..



ma 15:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sok fiatal van így vele. Ffi,vagy nő vagy?
ma 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Állandó harmadik,privát buli, swinger, vagy másik pár, nyitott kapcsolat. Ezek azok amik neked valóak:)
ma 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nő vagyok

Valahogy a többes nem jönne be,ahoz nem lennék elég erős lelkileg,hogy lássam ahogy máshoz nyúl a párom,illetve tudom,hogy Ő sem érezné úgy jól magát ha engem döngetne más, nyitott kapcsolat szintén nem jöhet szóba, megcsalni meg nem fogom

Neki is elég magas a libidója, de nem bír annyit amennyit én szeretnék

ma 15:45
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Ki vagy elégítve rendesen?
ma 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Inkább nimfo vagy, nem simán szexmániás.

Igen könnyen tönkretehet mindenféle emberi kapcsolatot, szóval ha már besokalltál, keress fel szakembert. Tud segíteni

ma 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Írtam,hogy csodás a szex vele, változatos és ahoz képest gyakori is, de én néha újra és újra csinálnám, állandóan megkívánom, mert nagyon jó pasi, napközben is többször vagy ha csak úgy ér hozzám, vagy a fenekemre csap vagy megsimogat
ma 15:52
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez meg semmi amugy, elezo heten, volt amikor egy nap 9-szer mentem el, csak a parom nalam sem birja az iramot, kidorzsolodik neki ennyitol. ☹️
ma 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hát még azért fárasztó is lehet a pénisznek ha annyit van használva, vagy többször is elmegy

Többször van napi 2x 3x is de ahhh, nem bírok betelni vele

ma 15:55
 9/11 anonim válasza:
Én lennék az igényednek megfelelő. Sajnos nekem meg egy nő sem bírta kielégíteni eddig a vágyaimat. Volt, hogy egymás után 5 menetet is elbírtam, szóval nem vicc, igazi bika vagyok. :) Nekem is van párom most is, de mellette sajnos kénytelen vagyok kielégülni, nagyon kevés nekem, mégha az az 1-2 alkalom jó is, amit kapok időnként. Neki nem nagy az igénye, nekem ellenben igen.
ma 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az enyémmel gyorsan betelnél, nem is kívánnád többször.
ma 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!