Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van ennyi kiéhezett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi kiéhezett férfi a gyakori kérdéseken?

Figyelt kérdés

Röviden már sokadjára fordul elő hogy egy kommentemre írnak ismerkedési szándékkal, annak ellenére hogy azt se tudják lány vagyok e vagy sem illetve hogy nézek ki.


Ami különösen cringe hogy írják sikeres sportos jóképű, de brooo ha így lenne nem így akarnál ismerkedni 0 információval 😭☠️☠️☠️



szept. 14. 08:50
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
73%

Nincs olyan sok. Általában az a 15-20 ember tér vissza, akik kisebb-nagyobb sikerekkel kerekítik a történeteiket, valamint nőnek adják ki magukat. Az sem zavarja őket, hogy a másik oldalon általában nem nő van. Én párszor rákerestem emberekre innen, hát olyanok is voltak :D

Ne írjon senki privátot férfi vagyok.

szept. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
46%

Ez azért van, mert elhiszik hogy tényleg mindenki lány aki odaírja hogy 18L

vagy 27N.

Ne süllyedj le a szintjükre, valószínű kicsi a fütyi vagy ápolatlan faszik, vagy öregemberek irogatnak neked.

Aki talál nőt, nem itt keres, ennyi.

szept. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
54%
Ohh hát mióta ez az oldal létezik sok pasi/csaj itt akar ismerkedni!
szept. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
55%

2. Te is baromságot írsz.

A kicsi fütyi beakadt neked is, mint a többinek.

Aki mentálisan béna annak mindegy mekkora a faxa.

De szerintem meg nem az öregek járnak ide, még egyetlen privátot se kaptam öregtől, de fiataltól annál többet.

szept. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
53%

Nem vagyok sikeres, jóképű, mégis volt már innen levelezés után összebonyolódás 😁.

Néhány üzenetből kiderül, van-e szimpátia, képet is lehet cserélni.

szept. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
25%
Nincs sok, kb. 10 van. Viszont azok minden írnak.
szept. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Ja értem akkor gondolom itt az a terv hogy kiküld több ezer privátot minden kommentre amire azt gondolja akár hogy lehet lány/nő aztán 1 akár összejöhet a nagy számok törvénye alapján.


Van felhasználó aki ugyanazt a sablont küldte már tucatszor

szept. 14. 09:20
 8/25 anonim ***** válasza:
86%
Anonim oldal, hol máshol lehet az ilyesmit kiélni?
szept. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Csak nagyon kétségbeesettnek tűnik hogy 0 ból irogatni semmi infó nélkül.


Még ha lány/nő nézhet ki akárhogy, lakhat akárhol, semmit se tudd de nagyon akar ismerkedni mindenképpen

szept. 14. 09:24
 10/25 anonim ***** válasza:
64%

Én is írtam már ilyen célból, mert izgalmasnak találtam, hogy ki van a másik oldalon. Egy nővel cseréltem képet, aki azonnal letiltott utánna mert nem hitte-el hogy én vagyok rajta. 😂


Szóval marad a személyes ismerkedés.

szept. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!