Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Duci vagyok és nem volt még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci vagyok és nem volt még duci párom az ágyban,összejöttem egy husis pasival de tartok tőle hogy nem lesz vele élvezetes a szex?

Figyelt kérdés
110kg vagyok,már 40et leadtam még tartom a dietat és jarok edzeni. Világ életemben vékony párjaim voltak. Most egy pocakos pasival jöttem össze,de még nem feküdtünk le. Két duci között is működhet a szex?
ma 18:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Jól kell megválasztani a pózt.
ma 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Miért ne működne?Ha leadtál 40 kg biztos vonzobb lettél
ma 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Kövér fa$zi vagyok, k.rv@ jó voltam az ágyban, COVID óta híztam még, azóta lustább vagyok. De nem hinném hogy gond lenne nektek.
ma 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
Persze hogy működik , persze nem árt ha nagy a farka
ma 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

Hát nem lesz egyszerű.

Vannak pózok, amik lehetetlenek.

Hamarabb kifáradtok, mint egy átlag ember. Ha nem elég nagy a szerszáma, akkor lesznek bajok…

ma 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#2. Itt nem az a lényeg hanem hogy ha pocakos és kisebb a farka az átlagnál mondjuk(azt olvastam duciknál ez így van) akkor fogok-e érezni valamit? Vagy egyeltalán be e tudja rakni amennyir kéne
ma 19:03
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Nagy feneked van? Mert ha átlagosnál kisebb farka van akkor jól szét kell húzza a farpofáidat
ma 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne légy előre depressziós.

Majd megpróbáljátok és ha sokadszorra se fog menni, tetszeni a szex akkor szakítani kell.

Hülyeség ezen rágódni, vagy jó lesz vagy nem.

De nagyon sokszor ha mindkettő vékony akkor se passzolnak össze a szexben.

ma 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Vegyel megadnak lovat!
ma 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam 130kg és pont akkor voltam együtt egy 120kg pasival. Nem volt nagy a farka inkább olyan átlagos de egyszerű misszionáriusban is sokkal élvezetesebb volt mint mikor egy átlagos testalkatú átlagos mérettel rendelkező pasival voltam. úgyhogy szerintem ez nem nagyon befolyásolja a minőséget.
ma 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!