Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A tapasztalatod szerint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tapasztalatod szerint csinos vagy kevésbé csinos nőkkel élvezetes a szex?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nincs ilyen korreláció.
aug. 30. 18:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%

A kevésbé csinosak jobban odateszik magukat.

Csinos csajok: Örülj, hogy megdughatsz, köszönd meg!

Kevésbé csinos: Örülök, ha megdugsz, köszönöm!

aug. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Ahogy az #1 mondja. Aki kevésbé csinos azzal mindig sokkal jobb. Akik jól néznek ki nem tudnak szexelni mivel a férfiak alig várják hogy megdugják így nem kell semmit sem csinálnia miközben elhiszi hogy vele a legjobb ezért nagy lesz az arca is.
aug. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%
Csatlakozom az előző hozzászolásokhoz a kevésbé csinos nővel jobb volt az együttlét sokkal jobban odatette magát.
aug. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
60%

A kevésbé csinosak!


A csinosabbak azt hiszik elég, hogy azok!


Örüljön a pala, hogy megkapta őket!

aug. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
Ez személyiségfüggő. Aki álomszép az is járhat a földön két lábbal és a rondaságok is lehetnek elszállva..
aug. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%

Nekem az a tapasztalatom, hogy a csinos nők sokkal bénábbakvoltak, a libidójuk sokkal alacsonyabb mint az átlagos nőké. Sok esetben csak feküdtek az ágyban, semmi élet nem volt bennük. Szinte azt sugallták hogy örüljek hogy hozzájuk érhetek. Amit még észrevettem, az orgazmushoz sem volt sok közük.


Én az átlagos nőkre szavazok!

aug. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
34%

Komolyan azt hiszitek, hogy a nem csinos nő hálából tesz nektek mindent az ágyban? A férfiak tényleg azt hiszik, minden csak róluk szól...

Nos, én szeretem a szexet, aktív vagyok, orál odavissza stb, de ezt nem azért teszem, hogy megköszönjem, hogy egyáltalán hozzám ér a férfi... Pl az anált nem engedem senkinek, akkor a ti logikátok alapján, hajlongva kellene a s.gglyukamat mutogatni a férfinak, hogy tegye be, ha ő úgy kívánja...

aug. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
#7 túlpörögted. Talán nem a legszerencsésebben fogalmazta az egyes, de kb arra a jelenségre gondolt, amit ti, nők a nagy farkú pasik önhittségénél szoktatok emlegetni: azt hiszi, hogy ő már így is elég, nem kell odafigyelnie, vagy odatennia magát.
aug. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Volt olyan barátnőm aki semmi túlzásba esve egy férfi magazin címlapján is pózolhatna .A sex mégse volt tökéletes .Pedig bomba test hatalmas természetes nagy cicik szőke kék szem szép arc eskü mint egy baba .Na de a lényegre térve:A szájjal történő kielégítés ott lett lehuzva a menü pontok mikor én megalítottam.Picit fájt is de nem tudom olyan volt mintha a Termináltor 3. részéből a szőke csaj csinálná.

Vénuszdomb és környéke teljesen rendben👌nagyobb igénybevételének nyomai nem találhatók .

Nemi szőrzete csupasz (bár egyszer meghagyta egy pár napra nem az a erős fajta kimondottan puka selyemes világos barna szökés színezetű .Nekem bejött ő nem szerette csak csupaszon ;)Ezt amúgy elfogadtam az ő döntése.

Segge kicsit lapos de mint tudjuk a sors van ahol sokat add de van ahol visszavesz .:(

De ez se írnám a nagyon fontos dolgok füzetbe .

Összegezve :Én azon a téren azt a partner tudom a megfelelő szinten kezelni aki ott:szenvedélyes ,érzéki ,figyelmes ,nem bukott kategória de azért tudjon furulyázni :) Mélytorok nem feltétel szint és az anális divat cikk semi.

Ugyanitt kicsit később az időben megérkezett a kicsit rosszabb kategória de csinos ápolt jó kerek segg,kis cici mikor oda jutott a epizód rész a nyitás a Varázsfuvolához (tényleg varázs nem Góliátnak hívom de a vásárló könyvbe még senki nem irt be és az évek alatt sokan voltak )A hölgy olyan mesterfokon űzte az ipart hogy ami nagyon ritka a szájába élveztem :)Ő megfelelőnek találta a kilőtt spermium ízét és állagát a mennyiséget sokkalta de egy három hetes böjt után voltam.Ja és volt egy kis csík Fanszőrzet 👌

aug. 31. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9. Jó neked, nagy kan lehetsz! 👍
aug. 31. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!