Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A tapasztalatod szerint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tapasztalatod szerint csinos vagy kevésbé csinos nőkkel élvezetes a szex?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nincs ilyen korreláció.
aug. 30. 18:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
67%
Nekem fontosak voltak ezért tettem is az ügy érdekében .De ameddig sok férfi látásköre csak addig jut el hogy 22 cm farkam van örüljön hogy foghatja címmel .Na addig csak kis részben tudjuk hogy egy nő nem tud beleszeretni egy hatalmas dákoba .Nem árt persze ha van de az is csak max egy pontot ér a sikeres vizsgához ;)
aug. 31. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
40%
Tapasztalatom szerint a legnagyobb tévhit, hogy csak a fullos, jó csajokkal jó a szex. Egyáltalán nem ez számit. Hanem a kémia, összhang, és hogy témyleg kívánjon a csaj.
aug. 31. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat!


Egy kicsit megnyugodtam, hogy a válaszok majd arról fognak szólni, hogy "idióta vagy" és társai.

aug. 31. 08:10
 14/14 anonim ***** válasza:
Magamból ki indulva úgymond testi hiányságaim (kocka has😂)próbálom más dolgokba kárpótolni ;)
aug. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!