Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet élvezetessé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet élvezetessé tenni egy férfi számára azt, ahogy kinyal?

Figyelt kérdés

Vagyis ha nem is élvezetessé, de nem kellemetlen élménnyé. Nyilván teljeskörű friss szőrtelenítés, gyantáztatni szoktam a saját kényelmem miatt, szóval nem szúr. Használok intim mosakodót, és egészséges is vagyok, szóval véleményem szerint nincs rossz íze/szaga (megkóstoltam🙈😅). Nyilván jó állapotú, tiszta, szexi fehérnemű. Ezen kívül mit lehet tenni? Mi az amit rossz, ha közben csinál a lány?

(Bármelyik oldal tanácsát szívesen fogadom. Nagyon izgulok.😄) 19L



aug. 14. 20:52
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Én nem várok a páromtól ennél többet🙂🤌 annyi a különbözet hogy ő borotválja de nekem megfelel. Legyen fény ne sötétbe csinálja ha látja mi van az orra előtt úgy jobban eső dolog ez🙂
aug. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
93%
Hát kicsilány, én minden egyes orális kényeztetés élvezettel csinálok páromnak, mivel imádom a punciját nyalni.
aug. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
87%
A leírásod alapján full extrás a puncid, úgyhogy nyugi, nekünk férfiaknak izgalmas dolog egy vonzó nő punciját nyalni :)
aug. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
88%

Tegyél ilyen szexi megjegyzéseket…


“ezaz, hu dejo”, “igeen”, “ne hagyd abba”, “nyald ki jól pinám/pinim”, stb 😅


😏 Nekem tetszene😁


Váltogatod a pózt, amibe kinyal:


- Ülsz/fekszel nyitott lábakkal

- ugyanaz, mint az előző csak felemeled a csípőd/derekad

- állsz, egyik lábad oldalra-előrébb teszed és alattad van és nyal

- fekszik, te meg a szájára guggolsz vele szembe

- 69


Első alkalom?

aug. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem alap hogy tiszta vagyok, frissen borotválom és nedvesedek :) nyalás közben pedig hangosan élvezek
aug. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
95%

Ez egyén függő,hogy kinek mi a kelletlen vagy kellemes. A tisztálkodás alap. Ha véletlen úgy esünk egymásnak,hogy épp hazaestünk és nincs tusolás akkor nincs orál,egyik részről sem.


Én például van,hogy a fejét is megfogom közbe,attól mégjobban beindul. Kényelmes legyen mind kettőtök számára a pozíció,a többi jön magától.

Mondjuk az én párom világbajnok benne,szóval nehéz is lenne visszafogni magam.

aug. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem azon fog múlni, hogy mennyire extrán készülsz rá, mert vagy szeret nyalni (téged) a pasi, vagy nem. Én pl. nem vagyok szőrtelen, egyszerű fehérneműket hordok, nem is feszülök rá/játszom meg magam közben, de így se szokott gond lenni. A tisztaság és az egészség a lényeg.
aug. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
72%
lehet finnyás a fiú 😁
aug. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
84%
te kényezteted őt orálisan?
aug. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
0%

Nettó kamu kérdés.

Recskázó búzavirág....

Jelentve

aug. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!