Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet élvezetessé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet élvezetessé tenni egy férfi számára azt, ahogy kinyal?

Figyelt kérdés

Vagyis ha nem is élvezetessé, de nem kellemetlen élménnyé. Nyilván teljeskörű friss szőrtelenítés, gyantáztatni szoktam a saját kényelmem miatt, szóval nem szúr. Használok intim mosakodót, és egészséges is vagyok, szóval véleményem szerint nincs rossz íze/szaga (megkóstoltam🙈😅). Nyilván jó állapotú, tiszta, szexi fehérnemű. Ezen kívül mit lehet tenni? Mi az amit rossz, ha közben csinál a lány?

(Bármelyik oldal tanácsát szívesen fogadom. Nagyon izgulok.😄) 19L



aug. 14. 20:52
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
84%
A szexi fehérneművel vigyázz! Semmiképpen ne legyen műszálas, mert rövid időn belül is bepálhat. Mosdás után már ne menj még pisilni sem.
aug. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Izgató, ha beletúrsz a hajába közben, vagy széthúzod a puncidat, hogy jobban hozzáférjen, esetleg több pózban is csináljátok.
aug. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
12%
A puncidat belül is öblítsd ki rendesen, nehogy közben elinduljon a fehérfolyásod, az brutál lelombozó tud lenni.
aug. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

#23 ha a belült a hüvelyre érted, azt sosem szoktam, mert elvileg ha egészséges valaki, akkor nem is érdemes, mivel a hüvely öntisztító, és elvileg rosszat tud tenni a ph értékének. De ezt a tapasztaltabb nők biztos jobban tudják, nekem az orvos azt mondta, nem érdemes.



A többieknek köszönöm, igyekszem ellazulni, és természetes lenni.:)

aug. 15. 09:37
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Hat könyörgöm egy hetero férfinak az életének a legnagyobb élvezetének annak kellene lennie hogy kinyalhat egy nőt


Már persze gyönyörű nőt nyilván

aug. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 batragramzadarma válasza:
100%

Én személy szerint szeretem ha kicsit trágárabb a párom sex közben mint általában de eddig a leg brutálisabb elszólása annyi volt hogy "toljad neki"

viszont kárpótol a hangja mert imádom hallani ha kényeztetem és felspanolódok tőle.Ha csak szinészkedne azt egyből észre venném.

Tehát hagyd neki hogy csinálja és majd idő közben ahogy összecsiszolódtok egyre jobb lesz nálunk is igy történt és a napok múlásával tökéletesre fejlesztettük.Nem kell egyből brutálisra venni a figurát sőt a brutalitást kerüljétek de egy egy hangfoszlány vagy kicsit kéjesebb beszéd jót fog tenni.Egy idő után kérheted hogy huzza szét a puncid pl vagy ülj rá a szájára és ne fukarkodj a hangoddal a többség férfi szereti ha hangos a párja szeretkezés alkalmával.Tehát csak bátran!57F

aug. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!