Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet élvezetessé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet élvezetessé tenni egy férfi számára azt, ahogy kinyal?

Figyelt kérdés

Vagyis ha nem is élvezetessé, de nem kellemetlen élménnyé. Nyilván teljeskörű friss szőrtelenítés, gyantáztatni szoktam a saját kényelmem miatt, szóval nem szúr. Használok intim mosakodót, és egészséges is vagyok, szóval véleményem szerint nincs rossz íze/szaga (megkóstoltam🙈😅). Nyilván jó állapotú, tiszta, szexi fehérnemű. Ezen kívül mit lehet tenni? Mi az amit rossz, ha közben csinál a lány?

(Bármelyik oldal tanácsát szívesen fogadom. Nagyon izgulok.😄) 19L



aug. 14. 20:52
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat. A barátom csinálná, szóval nem kérek több privát ajánlatot, köszönöm.:) Még nem feküdtünk le, emiatt izgulok, csak tudom, hogy ez egy sarkalatos kérdés. Szeretném, hogy jó legyen neki is.
aug. 14. 22:35
 12/26 anonim ***** válasza:
16%
Rossza, ha közben arról beszél, hogy mit kellene főzni a hétvégén amikor anyukája jön látogatóba...
aug. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
94%
Kb. ugy, hogy egyszerüen hagyod neki. Ha még azt is láttatod vele, hogy élvezed az ügyködését az már csucs.
aug. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
95%
Ha egy férfi élvezettel nyal, azt nem kell színezni. Vagy jól csinálja, vagy nem. Rosszul az nyal, aki undorodik a pinától. Tedd szét a lábad és éld meg a dolgot! Ennyi.
aug. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
63%

Hogy mi a rossz?

Hát az ha nem szereti a csupaszt, vagy a sok mosószer szagot se .

aug. 15. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
96%
Az a legrosszabb, ha megérzem, hogy nem természetesek a reakciói, hanem figyel, mit hogyan kéne. Engedje el magát, lazán, ne görcsöljön, ok ezt én megoldom :-).
aug. 15. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
93%
Nekem akkor a legjobb, ha nem vagyok ellökve
aug. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi elég, nem kell több, sőt már sok is .
aug. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy többen is írták, a legjobb ha ellazulsz és élvezed ahogy csinálja. Maximum, ha neked kényelmetlen vagy nem esik jól finoman jelzed neki. Én nyalásnál a popsival is szoktam foglalkozni, attól függően, hogy a partner mennyire nyitott. Fontos a kommunikáció tudasd vele ha vmit. másképp szeretnél vagy nem szeretnél. 47F.
aug. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Mozogj hozzá az ágyban.
aug. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!