Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy maszturbàltok a zuhany...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy maszturbàltok a zuhany rózsàval hogy élvezetes legyen?

Figyelt kérdés
aug. 13. 18:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Fiúként, csak simán a makkomra (vagy a fitymafékemre) irányítom a vízsugarat. Elég intenzív tud lenni.
aug. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt,nem irtam lany vagyok 🙂
aug. 13. 18:27
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem ad elég ingert, kb semleges érzés.
aug. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tartom a zuhanyrózsát, hogy a vízsugár a ingerelje a csiklómat és mozgatni is szoktam közben, hogy megtaláljam a legjobb szöget. Van hogy vízálló vibrátor közben a puncimban van.
aug. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem se volt jo,lehet nem tudom csinalni.Vegul zuhany alatt a kezemmel mentem el
aug. 13. 18:40
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy szoktam hogy letekerem a zuhanyfejet és a csiklómra irányítom kb 2 perc és elélvezek utána meg mégegyszer:) Magányosabb napjaimon szoktam néha ;)
aug. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Le kell tekerni a fejét és full kinyitni és az erős vízsugarat a csiklódra irányítani....

Lehetetlen tőle nem elélvezni.

Pasiként engem fél perc alatt kicsinál :DDDD

aug. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Odairányítod és kitapasztalod magadnak az erősséget, távolságot, helyet. Ez biz' mindenkinél egyedi, itt nincs univerzális megoldás. Ja és nem jön be mindenkinek, eltérő ki mitől tud a legnagyobbat élvezni. Ha nem jön be a zuhanyrózsa semmi gond, van még tucatnyi más megoldás is :)
aug. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!