Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tereljem ebbe az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tereljem ebbe az irányba a beszélgetést?

Figyelt kérdés

Na az a helyzet, hogy szerencsére találtam itt az oldalon egy ismerkedős kérdés alatt egy lányt, akivel már 1-2 hete nagyon jól elvagyunk, sokat beszélgetünk. Úgy érzem, eljött az ideje talira elhívni, képcserézni, de nem tudom hogyan kéne.


Az a baj hogy egy kicsit túl is gondolom a dolgot, pl azzal, hogy mivan ha mégsem jövök be neki, nem csak tali nem lesz, hanem ghostol is (egyébként nem vagyok csúnya) de mégis ezen jár az eszem, ettől tartok azért.



Ti hogyan kérnétek képet, és hogyan hívnátok el talira?



ma 14:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Videohivas a valódi ott azért ?megiscsak látod élőben! Ako nem akar képet sem küldeni mit vár a személyes talitol?
ma 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

#10

Nem mindenki akar az első percben képet cserélni, lehet hogy ez neked idegen, de hidd el van ilyen

ma 16:12
 13/19 A kérdező kommentje:

#11

Magabiztosabban küldenék neki, ha nem lenne ennyi nyomi itt akik hobbiból csalnak ki emberektől képeket.

ma 16:15
 14/19 anonim ***** válasza:
2 hetes beszélgetés után már én is küldtem, ha nem akkor vmit titkol,vagy tényleg ghostolni fog! Deritsd ki még az elején!
ma 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Mi az hogy "hát nyilván igen"? 😂 Van egy halom social media profil millió szám töltögetheti le akárki képét mégis mire használná? Úristen inkább hagyd a francba xD


Még a végén eladja a dark weben az arcod 😱😱😱😱

ma 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Miért, akkor szerinted ha kamu akkor minek csal ki képet?
ma 17:15
 17/19 anonim ***** válasza:

"Magabiztosabban küldenék neki, ha nem lenne ennyi nyomi itt akik hobbiból csalnak ki emberektől képeket."


És mire szoktál felhasználni? Csak akarok egy jót rettegni, mert én már küldtem pár embernek, lehet ők is csak kicsalták tőlem. De akkor jó lenne tudni mire :D Még az is lehet nem is igazi nők voltak, csak kicsalt nők képeivel lol. Egyébként ha már szóbajött ez, ha ilyen rengeteg meleg van itt aki nőnek adja ki magát, miről lehet őket felismerni?

ma 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

A vadászat sem az élelem szerzésről szól.

Hús van a boltban is, egy szarvasagancs pedig elég haszontalan, viszont sok helyet foglal.

ma 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Kért képet? Nem. Hol itt a kicsalás?


Te akarod jobban megismerni, küld el aztán lesz ami lesz. Annyi pasi/lány képét tölti le a netről amennyiét csak akarja. Nincs szükség arra hogy kicsalja valakitől xD

Ha kamu akkor is max azon röhög mennyire beleéled magad egy kitalált csaj kapcsolatába. Nem a képeddel akar valamit

ma 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!