Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tereljem más irányba a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tereljem más irányba a beszélgetést?

Figyelt kérdés
pár napja elkezdtem beszélgetni egy férfival társkeresőn és nagyon kedves,normális,meg értő és őszinte.Sajnos szerelemben nem nagyon sikeres vagyis társkeresésben.Jól kijövünk és jól megértjük egymást,őrül hogy elkezdtük beszélgetni ahogy én is.De én elkezdtem kicsit többet érezni iránta,ezzel csak az a baj hogy az irásaiból ki indulva ő csak simán beszélgetni és barátkozni próbál velem,amit nem értek hiszen már évek óta egyedül van és vágyik már egy párkapcsolatra és arra hogy boldog legyen.Persze tudom hogy sokat csalódott és hogy nemkönnyű neki de most itt lenne a lehetőség és ahogy látom nem igazán él vele.Szerintetek mit csináljak? vagy hogy tereljem olyanra a témát ami arra utal hogy én többet érzek iránta és hogy majd idővel esetleg megpróbálhatnánk? tudja hogy kedvelem őt és ez forditva is igy van csak nem értem hogy miért akar szimplán csak barátkozni hiszen itt lenne az esély hogy boldog lehessen.Mit tanácsoltok?

2021. jún. 23. 13:45
1 2
 1/12 Csicuki ***** válasza:
40%
Mondjuk kérdezd meg hogy lenne kedve veled találkozni hogy ne csak írásban tartsátok a kapcsolatot. Aztán ha az megvokt fokozatosan végig mehettek a lépcsőfokokon. Úgy is ott dől el kb mindenhogy élőben mennyire vagytok egyhullám hosszon
2021. jún. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Valószínűleg csak dugni akar
2021. jún. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
43%
Csak pár napja kezdtetek beszélgetni, ismerkedni, barátkozni. Hogy érted, hogy többet érzel iránta? Mit érzel? "ő csak simán beszélgetni és barátkozni próbál velem" - ez jó kezdet egy barátsághoz vagy akár máshoz is. Biztos neki is szimpatikus vagy, érdekled /+ tetszel. Majd még lehet beszélgetni, telefonon is, videochatelni, és majd azután találkozni. Nem kell nyomulni és sürgetni. Türelem rózsát terem.
2021. jún. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Azt erősen kétlem. Hiszen még a találkozást sem vetette fel.
2021. jún. 23. 14:03
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Oké, vágyik kapcsolatra, de nyilván nem veled.
2021. jún. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
20%

Mi majd egy év levelezgetés után jöttünk össze, bár személyes ismerős volt.

Nagyon szép 2200 mail volt.

2021. jún. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy olyan pasit, akivel nem kell erőltetni és téged akar.
2021. jún. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez nekem csak azt mutatja, hogy az a közhely sem igaz, hogy a férfiaknak bármi jó, amin lyuk van.


Lehet, neki kevés ennyi idő, lehet,hogy annyira nem vagy az esete,sokmindent lehet


Mondjuk én a személyes találkozás híve vagyok, ha pár levél után tisztázódik, hogy nem dilis, vagy nyomulós.


Egy félórás kávézgatás többet ér, mint egy tucat levél

2021. jún. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
13%
És mi van akkor ha ő is így érez csak nincs elég önbizalma kezdeni? Én voltam már így, tedd meg te az első lépést mi a legrosszabb ami történhet?
2021. jún. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igazából most már egyre nyitottabb és mondta hogy örül nekem nagyon és hogy szeretne még jobban megismerni.
2021. jún. 23. 23:19
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!