Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy néz ki egy barátság...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy néz ki egy barátság extrákkal viszony?

Figyelt kérdés
Mennyit találkoztok? Csináltok kettesben programokat ágyon kívül? Kedveskedtek egymásnak dolgokkal? Miben más, mintha egy pár lennétek?

ma 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi ritkán találkoztunk, de gyakran beszéltünk egyéb módon. Én mindig kedveskedtem ezzel azzal, amiket tudtam hogy szeret. Egyéb program nem volt, viszont a együttlétek olyanok voltak mint egy párkapcsolatban. Volt benne minden. Meg lelki támogatás is volt.
ma 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amikor ráer és nekem is alkalmas akkpr volt tali.Program nincsen kettesben max ha a séta, iszunk vmit beszélgetés egymás problémáját meghallgatjuk.
ma 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Abbam más,hogy ha vége a szexnek meg a lelki támogatasnak☺️😄is, akkor mindenki megy haza
ma 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Csinálunk programot amikor találkozunk, elmegyünk ide oda amoda.

Aztán néha a program folytatódik vagy nála vagy nálam. Ott történnek meg az extrák.

ma 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Baratsag extrakkalban nincs huseg.
ma 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt három évig ilyen kapcsolatom, igazából úgy működött mint egy rendes párkapcsolat, csak nem vállaltuk fel egymást, és nem volt mögötte romantikus érzelem. Töltöttünk együtt időt az ágyon kívül is, sokat beszélgettünk, csináltunk programokat, ismertük egymás barátait/családját. Persze ebben a három évben voltak kisebb-nagyobb megszakítások amikor valamelyikünk külföldön élt, vagy lett egy komoly párkapcsolata, de ez alatt is jóban maradtunk. Illetve mindent elmondtunk egymásnak kb egyből, azt is ha randira mentünk valaki mással és azt is ha volt szex stb. Nem volt semmi titok benne, így nem volt lehetőség sem arra, hogy félreértés legyen.
ma 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6 de ennek mi értelme van? Valakivel jó a szex és kedveled is, akkor miért nem jársz vele?
ma 16:16
 8/8 anonim ***** válasza:

Alapbalól barátok voltunk, és egyszer lefeküdtünk....


Aztán többször is...


Nem lett belőle kapcsolat, mert nem akartunk elköteleződni.


36/f

ma 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!