Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak volt már,hogy szónélkü...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak volt már,hogy szónélkül eltüntetek a szexpartneretek,barátság extrákkal csajotok életéből?Ha igen mi volt az oka?

Figyelt kérdés

ma 18:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Párom lett, ő meg túl érzelmes volt, hiába tisztáztuk, hogy ez csak szex. Nem akartam világi drámát
ma 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, soha
ma 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nem volt hogy szó nélkül
ma 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ilyen nem volt részemről. Ha kiléptem egy ilyen kapcsolatból, akkor mindig azért, mert lett egy komoly párkapcsolatom, de ezt közöltem és elmondtam mindenkinek.
ma 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
Mi ez a sok hasonló kerdes mostanság? 😂😂😂
ma 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
túl sokat akart.
ma 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen volt.

Találtam másikat aki jobban megfelelt nekem :-(

Kedves kérdező ne vedd magadra!

Ez csak az én esetem.

ma 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem volt ilyen! Olyan volt, hogy lelépett egy jobb anyagi helyzetben lévő pasival. És szó nélkül!
ma 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!