Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van egy barátság extrákkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátság extrákkal kapcsolatom egy lánnyal és egy másik pasival is összefekszik.Elvárhatom tőle,hogy csak velem szexeljen?

Figyelt kérdés

szept. 1. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Ha párkapcsolatot akarsz, akkor jogosan várod el. Ha nem, csak dugni akarod őt, akkor azt csinál amit akar.
szept. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
A baratság extrakkal erről szól.
szept. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem várhatod el. Azzal dug, akivel akar. Nem vagytok egy pár.
szept. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Elvárhatod, de hogy ő mit akar az már lehet más lesz.
szept. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a helyzetben annyit várhatsz el, hogy őszinte veled, és nem hazudik hűséget.

Viszont ez rád is vonatkozik. Csajozhatsz mellette te is. Jogod van neked is mással szexelni. De te is legyél őszinte vele.

szept. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az 5ös fogalmazta meg jól. Egyebken az, h lehet-e más is, megegyezés kérdése. Az alap az az őszinteség.
szept. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én egy exemmel jártam össze, mikor egyikőnknek sem volt senkije.

Ő közben kereste a kalandokat és lehetett is pár lány, akivel lefeküdt. Ez nem zavart, de az annál inkább, hogy mi óvszer nélkül csináltuk (ahogy előtte párként is) és nem akartam semmit összeszedni.


Szóval nálunk tisztázva volt, hogy engem nem érdekel lefekszik-e mással, de ha megteszi óvszerrel tegye, vagy szóljon és mi csináljuk azzal.


Tulajdonképp mai fejjel elég felelőtlen voltam.

szept. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!