Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy szexkapcsolatban előbb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szexkapcsolatban előbb utóbb az egyik fél mindig többet érez?Mi lesz ennek a vége?Akinek volt már itt szexkapcsolata mi lett a vége?

Figyelt kérdés

aug. 22. 15:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%

Igen ez mindig így van.


Mikor huszon éves voltam a 30-as nőket döngettem.


Ők titkon abban reménykedtek, hogy majd beléjük szeretek és komoly kapcsolattá alakul. Én agyilag még nem tartottam ott és mikor kijelentéssel, hogy nálam az érzelmek kizártak ezért utána már szexelni sem akartak hiába volt jó a szex.


Később fordult a kocka és én akartam volna többet 2 nőtől is, de közölték, hogy ők csak szexet akarnak velem. Akkor nem értettem, hogy miért, ma már tisztán látom, hogy azért mert nem volt ingatlanom és emiatt nem látták jövőt velem.


Persze ezt soha nem vallották be, de tudom, hogy így van.

aug. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezért mondom, hogy a szex kapcsolat egy zsákutca, csak amikor belemész, nem tudod hogy éppen milyen hosszú m
aug. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hatalmas csalódás.
aug. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát nálunk úgy volt, hogy a pasi a szexkapcsolat kezdetén 23 volt, én 28. Ő lett szerelmes belém, és megpróbáltuk párkapcsolatként. 1,5 éve együtt vagyunk.
aug. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 érdeklődő35 ***** válasza:
100%

Változó

Volt amikor nagyon megbeszélve ,hogy csak szex, kb fél év után, amikor tovább léptem a lány sajnos teljesen összeomlott, mert sokkal többet gondolt....

Másnál, ugyancsak szexkapcsolatnak indulva, már 8 éve házasok vagyunk és van 2 gyermekünk 🙂

aug. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Én mindig többet érzek. Ezért nagyon érzékien elégítem ki a lánybarátaimat, hogy mindig elélvezzenek. Akkor is ha engem nem tudnak elélveztetni.
aug. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
A testisegről szól l, de azért baratilag is jól megvagyunk.
aug. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, nálam ez volt a vége. Belém szeretett a csaj, egyre jobban túllépett határokat, stb.
aug. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Sajnos általában az a vége.. én is jelenleg ebben vagyok már 9 hónapja küzdök hogy belém szeressen de hiába 🥺Ha nem akarsz magadnak fájdalmat okozni akkor még az elején zárd le , vagy bele se kezdj .
aug. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
51%
9. Kommentált vagyok még , lány vagyok ha szeretnél a témáról beszélni írj nyugodtan .
aug. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!