Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan vegyem rá barátság...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá barátság extrákra?

Figyelt kérdés

Van egy nő akit 2 éve ismerek,42 én pedig 32 vagyok. Szakmai okobol már többször talalkozgattunk kettesben és mindig megvolt a kémia köztünk. Ma újra ramirt és megbeszéltük teljesen nyíltan,hogy mennyire tetszik a másik,de neki az a gondja,h 10 évvel fiatalabb vagyok nála,különben azonnal eltudna velem képzelni. Most megbeszéltük,hogy elmegyunk pizzazni, de ő bedobta a javaslatot,h menjünk el discoba. Én erre azt,hogy akkor 3. Programnak menjünk el borkostolasra is. Én nagyon eltudnek vele képzelni egy barátság extrákkal dolgot, ezt hogyan vázoljam neki. Szerintetek ez a közös disco dolog mire utal,meg az összes többi?

ChatGPT:

ChatGPT

"Van egy nő, aki 42 éves, én pedig 32 vagyok. Szakmai okokból már többször találkoztunk kettesben, és mindig megvolt köztünk a kémia. Ma újra rám írt, és teljesen nyíltan megbeszéltük, hogy mennyire tetszünk egymásnak, de őt zavarja a 10 év korkülönbség, különben azonnal el tudna képzelni velem valamit. Most megbeszéltük, hogy elmegyünk pizzázni, de ő javasolta, hogy utána menjünk el discóba is. Én erre azt mondtam, hogy akkor harmadik programként elmehetnénk borkóstolásra is. Én nagyon el tudnék vele képzelni egy barátság extrákkal dolgot. Szerintetek hogyan vázoljam ezt neki? És vajon mire utalhat ez a közös discózás meg az egész helyzet?



aug. 22. 22:32
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Igen,telefonon írtam kulfoldrol ed a chat-gptvel akartam checkolni a szoveget...
aug. 22. 22:34
 2/12 anonim ***** válasza:
65%

Ebben a fázisban már inkább ront a dolgon az online game, határozatlanságot mutat.

meg az egész estés program is sok.

Abbahagynám az írogatást vele, felugrsnék vmi indokkal és rögtøn azután hogy bent vagyok, megcsókolnám és megdugnám.

aug. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell nagyon vázolnod, ő elmondta, hogy nem tekint rád potenciális kapcsolat-partnerként, de találkozna veled, bulizna... ott rámozdulsz, és elmentek az ágyig, majd ezt ilyen olyan programok keretében ismétlitek. Ennyi, barátság extrákkal.
aug. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De akkor én ezt tekinthetem arra vonatkozo jelnek,h szeretne velem dugni,de kereti magat?
aug. 22. 22:53
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudjuk, próbálj meg fizikailag közeledni hozzá és kiderül :) Szerintem az szexibb, mint beszélgetni róla. Nem kell mindent dumálni :) Eléggé meg fogod tudni, hogy akar e tőled valamit. Na de azt azért tudd, hogy láthatóan ő programokat is akar, szóval gondold végig, téged ez érdekel e.
aug. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szoval csak dugásra használnád
aug. 23. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

" Hogyan vegyem rá barátság extrákra? "

EZt a baromságot felejtsd el, magyarul kellene érthetően beszélni.

aug. 23. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem van egy olyan érzésem, hogy ő csak emberileg akarna kihasználni téged, de mint "férfi" úgy nem tekint rád
aug. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi az a barátság extrák? Miért nem hagysz vesszők után szóközt? Ebben tanulhatnál a ChatGPT-től.
aug. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

ma 07:26


"Barátság extrákkal"


Azt jelenti, amikor nem vagytok párkapcsolatban, a nyilvánosság előtt nem vállaljátok fel, hogy együtt vagytok, viszont közös program meg lelkizés mellet dugtok egymással. Egészen addig amíg valamelyik félnek az életébe nem jön jobb alternativa, mert akkor "szakítás" nélkül tovább lehet lépni és nincs hiszti a különválásnál.

Lényegében egy olyan kapcsolat ahol ha probléma van akkor nem kell megoldást keresni, csak találomra bedobni a "mi csak barátok vagyunk" kártyát és angolosan távozni.

aug. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!