Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezhet olyan nő akinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet olyan nő akinek nincs csikló orgazmusa?

Figyelt kérdés

Röviden. Ismerkedek egy nővel aki már az elején kijelentette, hogy neki nincs csikló orgazmusa, akkor sem ha magának csinálja, bár nem is szokott masztizni, de nyalással/kézi izgatással sem, sehogy. Viszont ritkán és régen szex közben élvezett már el.

Ez real? Nehéz dolgom lesz? A korábbi barátnőim szinte percek alatt elmentek bárhogy is foglalkoztam velük.


ma 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
41%

Lehet ilyen, igen! Volt olyan exem akinek konkrétan csikloja se volt. Vagy olyan mélyen ült, hogy orvos se találta volna ultrahang/MRI nélkül


Neki viszont volt hüvelyi, elég könnyen.

ma 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, de inkább pszichés blokkok gátolják. "Nehéz dolgod", miben??? A szex nem teljesítménytúra, hogy márpedig aztán mindenképpen orgazmus. Törekedni kell rá, odafigyelni a másikra, de fontosabb hogy jól érezzétek magatokat! (mindketten)
ma 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet csak nem találkozott még hozzáértő pasival és előre szól hogy ne nagyon vedd magadra ha nem megy el.


Nekem is a leglohasztóbb dolog amikor orgazmust vártak tőlem és jobban zavarta a pasikat mint engem, inább megjátszottam.

ma 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom melyik pupák pontozott le, de annak idején még egy szakembert is megkérdeztem a dologról (amolyan orvos válaszol rovat, még a GYK előtti időkből).


Azt mondta igen, elképzelhető a dolog. Ha valaki fizet érte ki is keresem a neten, mert már vagy 16 éves a story

ma 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!