Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párommal ki fogjuk próbálni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal ki fogjuk próbálni az anál szexet, ténylegesen van olyan, hogy a nő/lány el tud élvezni csak ettől, a csiklója izgatása nélkül?

Figyelt kérdés
Esetleg akinek van tapasztalata benne, ajánlhatna pózt, ami bevált.

aug. 28. 16:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%

Én el tudok élvezni csak így is.

De sok gyakorlás és bizalom kell hozzá.

Hason fekve a legjobb nekem vagy oldalt fekve.

Csak is úgy ha nincs semmi zavaró tényező közben és teljesen ki tudsz kapcsolni.

aug. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
35%
nem,a csávód hazudott,önös érdekből(valagadba akar ge..zni)
aug. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
65%
Tényleg vannak ilyen csajok akik élvezik ez orgazmusuk is van. Nekem volt szerencsém 2 ilyen csajhoz. Isteniek voltak.
aug. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Fulár ***** válasza:
67%

Igaz,hogy már piszok régen de volt egy barátnőm aki képes volt elmenni a popijával is szinte mindig.Bár ő szex szenpontjából elég keményen nyomott mindent is.

Azóta senki mással nem tapasztaltam ilyet.

Szóval nem példa nélküli de nem is lehet túl gyakori az olyan nő akinek ez megy.

aug. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
15%
mi jön még,egymás szájába cartok?persze szerelemből,azután válásnál meg amennyire lehet tönkre teszitek a másikj felet,mehet fel netre a barátnőröl pucér kép,férfi esetében minimum lekisfiúzzuk ha nem tetszik neki hogy csalta a nő 4 évig titokba
aug. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%
Nagyon ritka,de létezik.
aug. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%

Én is eltudok, bizonyos pózokban.


32/N

aug. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%
Hüvelybe sem tudok csikló nélkül, mért gond ha análnál is játszik a csikló.
aug. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
71%

Egyetlen olyan nőm volt eddig, akit több perces orgazmusokra tudtam kúrni seggbe is.

Az a nő viszont képes volt a hüvelyi orgazmusra is, és elképesztően rövid időközökkel.

aug. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
66%

Nem mindig és nem mindenkivel, de szokott lenni csak anális orgazmusom.

De abban lehet valami összefüggés talán, hogy nekem is van G-pont orgazmusom is, lehetséges, hogy akinek csak csikló orgazmusa van, azoknál nem megy. De ez csak feltevés a részemről.

aug. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!