Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szexuálpszichológus hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexuálpszichológus hogyan segíthet, ha ténylegesen legalsó átlag a nemiszervem?

Figyelt kérdés
13 cm hosszra, 3,5 vastagság mellett.

jún. 24. 07:22
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Ahogy tippelem: a frusztráció oldása, pozitív, vonzó személyiség, hogy minél több nővel ismerkedjek, így nagyobb az esélye, hogy találok valakit. Jól gondolom?
jún. 24. 07:25
 2/18 A kérdező kommentje:
Mondjuk, nem tudom, mennyire lehet egy pszichét megerősíteni, mert lássuk be, esetemben az érzelmi sérülés, ráadásul potenciálisan jó pár esetben elég nagy.
jún. 24. 07:35
 3/18 anonim ***** válasza:
67%
Rossz helyen tetted fel a kérdést.
jún. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Miért? A szexuális életemmel kapcsolatos heteró férfiként.
jún. 24. 07:40
 5/18 anonim ***** válasza:
67%
Ezeket a kérdéseket a szexuálpszichológusnak kell feltenned.
jún. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Kíváncsi vagyok más véleményére is.
jún. 24. 07:48
 7/18 A kérdező kommentje:

Vannak kétségeim, hogy egyáltalán érdemes-e? Az őszinte, nem köntörfalazó vélemények alapján ez egyértelműen kicsi méret, a legtöbb nő számára kevés és igazából az illető jól neveltségén múlik, hogy ezt hogyan közli.


Amúgy egész jól elboldogulok az életben, nem vagyok befordult, sportolok, olvasok. Emiatt nem vagyok biztos benne, hogy vállaljak vajon egy ilyen stresszforrást, ami számomra az ismerkedést jelenti?

jún. 24. 08:09
 8/18 steven95 ***** válasza:
54%
Nekem is ekkora. Én is éreztem magam picit rosszul a méretem miatt főleg mikor tudatusult hogy hol lehetek a méretskálán. Kell egy kis idő, illetve tapasztalat, csináld, használd, látni fogod hogy lehet vele dolgozni. Igen lesz akinek ez nem elég lesz aki lekoppint valami kamu indokkal és sejteni fogod miért..., de majd lesz olyan is aki azt mondja hűha ez milyen jó volt. Igazából csak annyit vesztettél hogy nem tudsz nagyra lenni magaddal és a képessegeiddel csak mert nagy van, azaz beképzelt lenni a semmire. Még mindig járhatsz kondiba, öltözhetsz elegánsan, és lehetsz figyelmes,technikás szerető. Ami nekem bevált még, hogy nem erőltetem azt hogy kiűzzem magamból a gondolatot hogy nagyobbra vágyok valamennyivel mert ez sosem sikerült és így sose fogok megszabadulni ettől az érzéstől, hanem inkább elfogadom, beismerem: ha tehetném nagyobbra cserélném. Tehát nem az a kín hogy kisebb van, hanem az a kín hogy megszabaduljak a nagyobbra vágyástól telkes reménytelwnül, ezért helyette inkább lemondok arról hogy megszabaduljak a nagyobbra vágyastól, megszabadulva a kíntól. Kisebb van, nagyobbra vágyok, de kisebb nem rosszabb, sőt. Jól megvagyunk. Pucerkodni is merek nyilvanos zuhanyzóban, ez engem már nem feszéjez. Tudni kell bánni vele, amit csak a tapasztalás ad meg neked, úgyhogy ne nagyon gondolkodj csak cselekedj.
jún. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszod!


Az érdekes az, hogy bennem egyáltalán nincs meg, hogy a másét irigyeljem. Őszintén szólva nem is gondolok arra, hogy egy másik férfinak mekkora lehet. Kizárólag a nők és a köztem lévő esetleges kapcsolat érdekes számomra.

jún. 24. 08:24
 10/18 anonim ***** válasza:
72%

.."azaz beképzelt lenni a semmire"


Volt dolgom kisfarkúval, volt dolgom nagyfarkúval, volt dolgom átlagossal aki kicsinek érezte. Általánosságban igaz, hogy minnél nagyobb, annál jobban rendben van a pasi fejben. Nincsenek komplexusok, nincsenek gátlások, nem hibáztat másokat, nem ítél el másokat ahogy te (lasd:"...azaz beképzelt lenni a semmire").

Lehet, hogy te ezt elfogadtad, de vele együtt utálsz mindenkit akinek nagyobb. A benned lévő frusztráció nem hat(ott) pozitívan a személyiségedre, és hiába találsz nőt akit ki tudsz elégíteni plusz nem is vágyik nagyobbra, a személyiségfejlődésed során bekövetkezett negatív hatások toxikussá tették körülötted a légkört. (Ez persze csak prekoncepció, kb ahogy a tiéd. De gondolom így is rosszul esik. Ahogy annak is akit te ítélsz meg ismeretlenül)

Szóval kérdező, van értelme elmenned egy pszichiáterhez, ő tudja hogyan tudod elfogadni magad és a világot úgy ahogy van.

Találkoztam már olyan kisfarkúval is aki teljesen rendben volt fejben! Igaz, csak egy ilyen volt. Jó pasi volt, kiegyensúlyozott, határozott. Azt mondta én voltam az első aki nem alázta meg egyszer sem a mérete miatt. De érezte, hogy hiányérzetem van, igaza is volt. Ő mondta ki, hogy vége. Sajnáltam. De barátok maradtunk, tartjuk a kapcsolatot, ma családja van és két lánya.

Mesének vége, menj szakemberhez, priviket nem kérek.

36N

jún. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!