Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szexuálpszichológus hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexuálpszichológus hogyan segíthet, ha ténylegesen legalsó átlag a nemiszervem?

Figyelt kérdés
13 cm hosszra, 3,5 vastagság mellett.

jún. 24. 07:22
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Ahogyan azt feljebb írtam, nem irigykedem senkire, nem foglalkozom azzal, hogy más férfiaknak mekkora van, lehet.


Meglehetősen nyitott és nagyon kommunikatív (nőkkel elég könnyen kapcsolódom kortól, külsőtől, munkától függetlenül. Eszembe nem jut, hogy a méretem miatt parázzak vagy frusztrációt vetítsek ki rájuk.). Simán szóba hozom, hogy tisztában vagyok a méretemmel, de mivel ő sokat jelent, szeretném, ha segítene abban, hogy hogy tudok NEKI jobban megfelelni? Szerintem semmi gáz nincs ebben.


Amúgy óriási mázlista az exed. Én is lányokat szeretnék. :)

jún. 24. 08:52
 12/18 A kérdező kommentje:
Pontosabban, mikor nőkkel beszélgetek, és most tök mindegy, hogy egy kondis fiatal csajszi vagy egy idősebb hölgy, egyáltalán nem jut eszembe, hogy "úristen, kicsi a farkam, most mi lesz?!". Egyszerűen igyekszem egy jót beszélgetni.
jún. 24. 08:58
 13/18 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem mindenki mázlista aki megtalálja az igazi párját. Ő céltudatosan kereste, volt sok csajjal, akivel bármi gond volt azt hagyta. Engem is, pedig én nem küldtem volna el. De utólag belegondolva ez volt a helyes, pedig én azóta sem találtam normális pasit. Jó külsőm van, bármelyik pasit megkaptam akit kiszemeltem. Egyik sem volt az igazi. Belefáradtam. Évek óta egy nővel élek és kerek a világ! Aki nem találja, az ne másokban keresse a hibát, mert egyedül benne van. Én is tudom, hogy miattam nem jön össze egy pasival sem, ezért is engedtem el a témát.

#10 voltam

jún. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 steven95 ***** válasza:
53%

#10 köszi a személyeskedést.


Van aki a nagy miatt azt hiszi hogy akkor az már valami, ez tény. Nem azt állítottam hogy minden nagyal rendelkező automatikusan bekepzelt, sőt valszeg a többseg nem az, nem vagyok fusztrált és megkeseredett.


Én sem "foglalkozom" más férfi nemiszervével. Azt gondoltam hatha segithet az én nézőpontom, de akkor a kérdező megoldáskeresése nem a nagyobbra vágyásban merül ki s az ezzel az érzéssel való küzdésben, hanem kapcsolatkeresési lehetőségek behatároltságának megküzdésében. Nekem viszont ilyen gondjaim/ felelmeim nincsenek.


Természetesen egy szexualpszichológus nem rossz döntés. Egyetértek.

jún. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
74%

Jól értem, hogy nem is volt konkrét rossz élményed emiatt, csak az interneten olvasottak alapján megelőlegezed magadnak, hogy úgy is lesz? Ha igen, akkor lehet, hogy elsőre nem is kell kimondott *szexuál*pszichológus, az önbizalmadon egy általános szakemberrel is dolgozhattok.


Egyébként a saját történetem biztatásként: 12 centis a farkam, 4 szexuális partnerem volt, mind párkapcsolat részeként, egyikük sem panaszkodott, mind a négyüknek tudtam orgazmust okozni. Az egyikük konkrétan elsírta magát első alkalom után, mert azt mondta, már biztos volt benne, hogy soha életében nem fog tudni csak behatolástól elmenni, nekem mégis sikerült ezt elérnem nála. Szóval alkalmi szexről, egyéjszakás kalandokról nem tudok nyilatkozni, de azt garantálom, hogy egy átlagos méretű farok annak nem lesz akadálya, hogy párkapcsolatot találj magadnak.

jún. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm.
jún. 24. 16:28
 17/18 anonim ***** válasza:
68%
A szexuálpszichológus úgy segíthet,hogy leszarod a méretet, és csak a valóban lényeges dolgokkal foglalkozol.
jún. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
57%
Nem a méret a lényeg, hanem, hogy orgazmust okozz a párodnak!A 10-es írta, hogy egy másik csajjal találta meg a párját. Boldog, pedig ott nincs milyen mérettől beszélni, hacsak nem óriási csiklója van a lánynak, de ebben az esetben is egy kis fütyi nagyobb lenne.😂👍
jún. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!